Zpět na přehled článků

2019-06-10

Zhodnoťte restauraci v roli vyslance FOOD !

Zapojte se do hodnocení restaurací z programu FOOD!

Připravili jsme pro vás speciální letní akci, díky které si můžete vyzkoušet roli hodnotitele zdravého životního stylu ve stravování. Najděte si ve svém okolí jednu z restaurací, zařazených do našeho programu FOOD. Najdete je v našem online vyhledavači. Dejte si tam jídlo , následně ohodnoťte restauraci pomocí našeho dotazníku a získejte kredity na nákup na Slevomatu. Jak přesně postupovat najdete dále v textu, stejně jako pravidla pro vyplacení odměny.

Hodnotit můžete do 30.6.2019.


Postup pro zapojení do hodnocení zde:

 1. Najděte restauraci ve vašem okolí s označením FOOD. Pomůže vám náš vyhledávač, najdete na tomto odkazu: https://www.edenred.cz/vyhledavac-provozoven
 2. Pod příspěvkem na Facebooku, ve kterém jste se o této akci dozvěděli, napište do komentářů, do které restaurace jdete, aby ostatní účastníci věděli, která restaurace bude hodnocena.
 3. Dejte si tam jídlo.
 4. Vezměte si a uchovejte účtenku z návštěvy restaurace pro případnou kontrolu. Pozor, může to být podmínka k vyplacení odměny. Do dotazníku budete potřebovat i číslo účtenky.
 5. Zhodnoťte, jestli restaurace splňuje kritéria programu FOOD. Kritéria najdete v hodnotícím dotazníku nebo na našem webuhttps://1url.cz/IMh4j
 6. Svoje hodnocení i s číslem účtenky a emailovou adresou vyplňte do našeho formuláře. Pokud splníte všechny podmínky této akce, uvedené v pravidlech
 7. Po jejich splnění obdržíte unikátní kod, který vám na webové adrese www.slevomat.cz/FOOD přidělí kredity.
 8. Po jejich splnění obdržíte unikátní kód, který vám na webové adrese ., které můžete využít na cokoliv a to 30 dní od jejich připsání.

Stručná pravidla a podmínky pro získání kreditů (podrobná platná pravidla zde: platná pravidla akce )

 1. Akce s emůže účastnit osoba starší 18 s trvalým pobytem na území ČR.
 2. Účtenka, uvedená v dotazníku, musí být z restaurace zapojené do programu FOOD.
 3. Odměnu za vyplnění formuláře, získá účastník jen v případě, že je prvním, kdo navštívil danou restauraci. (Přehled o tom, které restaurace už ostatní navštívili, najdete v komentářích pod tímto příspěvkem na facebookové stránce Edenred.
 4. Zapojit se do akce je možné jen s jednou emailovou adresou.
 5. Nárok na odměnu má prvních 50 účastníků.
 6. Vyplněním formuláře dává účastník souhlas se zpracováním osobních údajů.

Akce platí pro prvních 50 účastníků, kteří nám pošlou vyplněný formulář s hodnocením restaurace programu FOOD.

Zpět na přehled článků