Zpět na přehled článků

2020-03-15

Pobočky Edenred jsou dočasně uzavřeny, služby poskytujeme nadále!

Vážení obchodní partneři,

Vláda České republiky rozhodla dne 14.3. jako preventivní opatření proti šíření koronaviru o uzavření provozoven služeb i dalších obchodů. Dnes, tedy 16.3., byla opatření zpřísněna omezením volného pohybu osob na celém území ČR. Toto nařízení nejvíce zasáhne Vás a Vaše podnikání, avšak i společnost Edenred je nucena uzavřít své pobočky v Praze a v Brně.

V Edenredu podnikáme veškerá bezpečnostní opatření k ochraně zdraví našich partnerů, klientů i zaměstnanců. Přesto jsou však, kromě zmíněných poboček, všechny naše služby plně dostupné a Vám k dispozici, včetně přijímání, načítání a proplácení našich poukázek.

Pokud budete potřebovat v následujících dnech proplatit poukázky Edenred, učiňte tak jejich zasláním Českou poštou a to na adresu:

Edenred Production Center s.r.o.,
Ohradní 1439/61a,
140 00 Praha 4

Chápeme, že současná situace je pro Vás velmi náročná. Vynasnažíme se proto, abyste Vaše prostředky dostali v nejkratším možném termínu.

O opětovném otevření našich poboček Vás budeme informovat. V případě dotazů jsou Vám k dispozici naši zaměstnanci na emailu partner-cz@edenred.com.

Váš Edenred

Zpět na přehled článků