Edenred

Plaťte benefity Edenred jednoduše a rychle s Google Pay

7. 6. 2018

Plaťte mobilním telefonem
Googe Pay je aplikace pro Android, díky které můžete jednoduše platit za své nákupy jenom s pomocí mobilního telefonu. Aplikace umožňuje nahrát vaše platební i benefitní karty. Na nákupy tak můžete vyrazit jen s mobilem. Platit s Google Pay můžete ve všech prodejnách, kde zaplatíte bezkontaktně (což je téměř všude tam, kde lze platit kartou).

Stačí správný telefon a aplikace
Začít používat Google Pay je jednoduché, potřebujete k tomu jen tři základní věci:

- telefon s podporou NFC plateb a systémem Android ve verzi 4.4 a vyšší

- kartu společnosti nebo banky, která podporuje Google Pay,

-samotnou aplikaci Google Pay. Tu najdete v online obchodě Google Play.

Mobilem stejně jako kartou
Placení s Google Pay funguje stejně jako platba s klasickou kartou. Musíte jen vzbudit telefon a přiložit ho k terminálu. Samotnou aplikaci nemusíte vůbec otevírat. Funguje totiž i v offline módu. Online mód slouží hlavně k synchronizaci dat a transakcí. Jejich přehled pak najdete v aplikaci.

Ochrana dat a bezpečnost
Všechny platební údaje v aplikaci jsou zašifrované a uložené na zabezpečených serverech. Google Pay při transakcích v obchodech pracuje s virtuálním účtem. Obchodník tedy nezískává žádné informace o vaší kartě. Mobilní telefon, který používáte k placení, musí mít nastavený zámek obrazovky. V případě, že zámek zrušíte, všechna virtuální čísla účtů se z telefonu vymažou.

Google Pay pro platební, věrnostní i Edenred karty
Karty od Edenred můžete stejně jako další platební nebo věrnostní karty snadno nahrát do aplikace Google Pay. Peněženku tak klidně můžete nechat doma. Společnost Edenred je první nebankovní instituce v České republice, která nabízí možnost placení přes mobilní telefon. Používání zaměstnaneckých benefitů od Edenred je pohodlné, rychlé a bez zbytečného počítání papírových poukázek nebo nošení objemné peněženky plné jiných karet.

15a.png

Stáhněte si aplikaci Google Pay, zaplaťte s ní ve správnou chvíli a získejte kredit 1000 Kč! Od 5. 6. 2018 soutěžíme každý den na našem Facebooku o kredit 1000 Kč na vaši kartu Edenred Benefits nebo Ticket Restaurant. Více o soutěži se dozvíte na našem Facebooku.