Zpět na přehled článků

2021-01-15

Online seminář: Stravenkový paušál

Stravenkový paušál byl komunikován Ministerstvem financí jako levnější a snadnější alternativa ke stravenkám. Přes původní očekávání se však ukazuje, že stravenkový paušál není to samé jako stravenky a výklad zákona vyvolává řadu otázek.

Zúčastněte se online semináře (zdarma) a využijte možnost zeptat se na vše, co vás zajímá, daňového poradce Petra Frische ze společnosti Pro Factum Consulting.

Mgr. Ing. Petr Frisch

Daňovému poradenství se věnuje již více než 20 let. Je trojnásobným vítězem soutěže Daňař roku v kategorii osobních daní a daně z příjmů fyzických osob. Specializuje se zejména na zaměstnanecké benefity, opční plány a všechny daňové otázky okolo zaměstnanců. Byl daňovým Partnerem/Ředitelem ve společnostech Mazars, PwC a Ernst&Young. Vystudoval fakultu mezinár. vztahů na VŠE a právnickou fakultu UK v Praze.

www.profactum.cz

Co se na semináři dozvíte?

Termíny a registrace

Registrujte se ZDE!

Kapacita jednotlivých termínů je omezena max. na 240 účastníků. Potvrzení o přihlášení Vám zašleme e-mailem.

Jak se připojit?

Po registraci Vám zašleme e-mailem pozvánku do kalendáře s potvrzením Vaší účasti a odkazem na připojení. Všechny semináře budeme nahrávat a po jejich skončení poskytneme všem zúčastněným jeho záznam, ke kterému se budete moci vracet.

Zpět na přehled článků