Zpět na přehled článků

2019-02-26

Městský seriál: Kam s benefity Edenred v Olomouci?

Skvělé jídlo, architektura i kina a hudba. Ať už v Olomouci bydlíte, nebo tam jedete na výlet, v našem článku zjistíte, kde všude si můžete užít Edenred Benefity.

Nechte si chutnat!
Olomouc není jen město unikátních tvarůžků. Najdete tu celou řadu vyhlášených restaurací a s kartou Edenred se najíte ve většině z nich!

Tip! Spojte příjemné s užitečným! V restauraci Lobster se můžete dobře najíst i něco naučit. Od 16.00 zde probíhají kurzy jejich vlastní kuchařské školy!

Olomouc kulturní
V Olomouci najdete parádní moderní multikino Premiere Cinemas a celou řadu divadel. Pokud ale chcete zažít něco skutečně unikátního, navštivte Jazz Tibet Club!

Tip! Chcete sami zapátrat po olomouckých specialitách, kde si užijete s benefity Edenred? Vyzkoušejte náš vyhledávač.

Architektura jako na dlani
Milujete staré pískovcové stavby, sochy a skrytá zákoutí starých ulic? Olomouc Vás nezklame! Ve starém centru najdete nespočet krásných historických staveb. Z těch nejpopulárnějších jmenujme Katedrálu sv. Václava, Sloup Nejsvětější trojice nebo třeba olomoucký Orloj.

Tip! Než vyrazíte na obchůzku městem nezapomeňte zkontrolovat otvírací doby jednotlivých památek!

Pro sportovní nadšence
Pokud preferujete aktivní odpočinek, čeká na vás v Olomouci celá řada možností, od klasických fitness po různé školy jógy a tance. A protože se počasí už pomalu lepší, můžete si do programu zařadit i minigolf!

Tip! Vyrazte třeba do klubu Koruna, dejte si do těla na squashovém kurtu nebo si pro radost a lepší kondici zaskákejte na trampolínách.

Odpočiňte si, zasloužíte si to!
Navštivte některý z masážních salonů. Místní je mají rádi stejně jako turisté. A je to také ideální relax, pokud jste do Olomouce vyrazili pracovně.

Tip! Skvělou masáž, nebo třeba relaxační čokoládový zábal si užijete v centru Bodyzone.

Bonus: Postřílejte kolegy!
Zkoušeli jste někdy laser game? V olomoucké Laser aréně můžete zažít plnohodnotnou premiéru!

Zpět na přehled článků