Zpět na přehled článků

2021-09-01

Zvýhodněné pobyty až o 30 % se Spa.cz

Zrelaxujte své tělo i duši a vyjeďte na wellness či lázeňský pobyt. Na Spa.cz můžete vybírat z bohaté nabídky exluzivně vytvořené pro partnery Edenred, kde najdete pobyty zvýhodněné až o 30 %.

Portál Spa.cz již od roku 2008 poskytuje svým klientům nejsnadnější cestu k pobytům v prověřených lázních a wellness hotelech v České republice a dalších pěti zemích střední Evropy. V nabídce najdete tradiční lázeňské pobyty i wellness pobyty ve vyhlášených wellness hotelech. Nechybí ani relaxační, romantické, rodinné, aktivní či seniorské pobyty.

Pro zobrazení zvýhodněných pobytů se přihlaste na Spa.cz kliknutím zde.


Úhrada pobytů poukazy společnosti EDENRED je možná u celé nabídky Spa.cz, můžete tak vybírat i zajímavé vánoční či silvestrovské pobyty. Dokonce můžete své benefitní body využít také na dárkové poukazy Spa.cz, čímž prodloužíte jejich využití o 12 měsíců.

Platba přes Edenred Benefity Café - Při potvrzení vaší rezervace budete přesměrováni do Edenred Benefity Café, kde lze uplatnit body. Pro přihlášení do cafeterie použijte své přihlašovací údaje. Pobyt lze uhradit ve výši 100 % z celkové ceny.

Rezervace pobytů a podrobné informace na telefonním čísle +420 222 535 555 nebo emailové adrese vip@spa.cz.

Platnost nabídky

1. 9. – 31. 10. 2021

Webové stránky

www.spa.cz

Akceptované způsoby platby

Karty – Edenred Card (volnočasová peněženka), Edenred Benefits Card

Cafeterie – Edenred Benefity Café (e-ticket)

Papírové poukázky – Edenred Multi, Edenred Sport a Kultura, Edenred Holiday, Edenred Compliments, Edenred Medica


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků