Zpět na přehled článků

2021-08-04

Získejte 1 000 Kč na studium angličtiny s Teheso

Učte se anglicky s těmi nejlepšími. Profesionální američtí učitelé angličtiny Teheso pomáhají s komunikačními dovednostmi i s gramatikou formou online lekcí.

První lekce je k vyzkoušení zdarma. Další lekce v hodnotě 1 000 Kč získáte za doporučení. Postačí, když někdo z Vašich známých začne také naplno studovat s Teheso. Balíčky kreditů pro plánování lekcí můžete zakoupit přes Edenred benefity.

Výuka je vedena “na míru” konkrétním potřebám studenta, ať už jste začátečníci nebo pokročilí. Sami si určujete, na co se chcete zaměřit (včetně oborové angličtiny - HR, obchod, práva, finance, logistika, apod.). S rodilým mluvčím a zároveň aprobovaným učitelem angličtiny se věnujete intenzivnímu procvičování mluveného projevu, zlepšování výslovnosti a na přání i gramatice.

Jak na to? Zaregistrujte se na teheso.com, zkuste lekci zdarma, vyberte si svého učitele, užijte si 25 minut přátelské konverzace a sledujte pokroky. Online z pohodlí domova nebo kanceláře. V čase, který vám vyhovuje. Kdykoliv a kdekoliv.

Angličtinu s americkými učiteli můžete naplánovat i svým dětem na kideo.cz.

Nepřehlédněte také prémiový program Plus - podporu pro samostudium angličtiny. Využijte databázi výukových videí a materiálů, které připravují američtí učitelé angličtiny.

Platnost nabídky

do 31. 10. 2021

Webové stránky

https://www.teheso.com/cs/

Akceptované způsoby platby

Karty – Edenred Card (volnočasová peněženka), Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků