Zpět na přehled článků

2021-08-04

Workshop pro duši: Jak na teenagery

Workshop pro rodiče, učitele, zkrátka všechny, kdo jsou v kontaktu s teenagery. A přesně podle vás! Vy sami si určíte, která témata vás nejvíce zajímají. Získáte lepší představu o tom, jak se k výchově stavět, co od toho očekávat a jak nebýt zklamaní.

Z čeho můžete vybírat?

* Co dělat, když jste úplně mimo mísu?

* O čem se s teenagery bavit?

* Nerespektují vás a vy máte respektovat je?

* Kdy začít o sexu, o drogách?

* Co když jsou závislí na mobilu?

* Co dělat, když se teenagerům nechce nic dělat?

Workshopem vás provede terapeut, manažer a bývalý pedagog Vojtěch Kozlík s mnohaletými zkušenostmi s prací s dětmi a mladistvými. Je mu blízký preventivní systém a principy partnerství ve výchově.

Kapacita je pouze 8 hostů, místo je tak komorní a bezpečné. Sejdeme se v nádherné uzavřené zahradě Kotlaska a to buď venku nebo v případě nepřízně počasí uvnitř útulné jurty. Součástí je drobné občerstvení.

Termín

Místo

Zahrada Kotlaska, Praha 8

Workshop patří do série “workshopů pro duši” s cílem představit psychologická témata tak, abyste si z nich skutečně něco odnesli. Propojujeme teorii s praxí a vítáme otázky a sdílení účastníků.

Organizátorem je Terapie v lese, která poskytuje cesty a programy s terapeuty v přírodě. Naším cílem je zpřístupnit terapii a psychologii a nabídnout neformální cesty, jak začít.

Platnost nabídky:

do 13. 9. 2021

Webové stránky:

www.terapievlese.cz/workshop-jak-na-teenagery

Akceptované způsoby platby:

Cafeterie – Edenred Benefity Café (e-ticket)

Papírové poukázky – Edenred Multi

Papírové poukázky – Edenred Medica

Papírové poukázky – Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Zpět na přehled článků