Zpět na přehled článků

2021-11-01

Užijte si podzimní Prahu a pohodlí hotelu Hilton Prague Old Town

Pobytový balíček za 6.499 Kč včetně DPH pro dva dospělé na dvě noci se zážitkem na výběr

Tento exkluzivní balíček zahrnuje

Navíc tato nabídka zahrnuje jeden z následujících zážitků*

* Rezervace zážitků a její případné zrušení – rezervaci na následující den je nutné provést nejpozději do 17 hodin v předcházející den.
V případě zrušení rezervace zážitku nemá již host nárok vybrat si náhradní zážitek. Všechny zážitky jsou závislé na jejich dostupnosti.

Rezervujte emailem na reservations.prague@hilton.com nebo tel. na +420 224 822 100.

Prague-oldtown.hilton.com | Hilton Prague
V Cenici 7 | 110 00 Praha 1 | +420 224 822 100 | reservations.prague@hilton.com

Hilton Prague Old Town

Ubytujte se v samém srdci města v hotelu Hilton Prague Old Town a užijte si Prahu spolu s komfortem a službami, které Hilton Prague Old Town nabízí.

Hotel s interiérovými prvky art deco se nachází u bran do Starého Města a je v docházkové vzdálenosti k obchodům, restauracím a historickým památkám. Staroměstské náměstí, Václavské náměstí a Karlův most jsou vzdálené deset minut chůze. Stanice metra a tramvaje Náměstí Repuliky se nachází pár kroků od hotelu

Zrekonstruované pokoje pro hosty mají svěží a elegantní design, který kombinuje moderní i klasické prvky. Samozřejmostí je nejmodernějším zařízení pro maximální komfort. Hosté mají k dispozici prostorný pracovní stůl s vestavěnou USB zásuvkou, 55palcový plochý televizor, velkou elegantní šatní skříní a kabinet s inovativním minibarem ve stylu chladící zásuvky. K zajištění maximálního pohodlí jsou pokoje vybaveny novým kobercem a útulným relaxačním koutkem s křeslem a lampou.

Koupelny se pyšní italským mramorovým obkladem, velkým sprchovým koutem a vyhřívaným zrcadlem proti zamlžení.

Zinc restaurant, lounge & bar ve stylu art deco nabízí kosmopolitní kuchyni a vybranou českou klasiku v moderním pojetí.

Dále je hostům k dispozici moderní health club & spa s posilovnou otevřenou 24/7, vnitřním bazénem, saunu a nabídkou sportovních i relaxačních masáží.

Platnost nabídky:

Do 30.11.2021

Webové stránky:

hiltonhotels.com

Akceptované způsoby platby:

Karta – Edenred Card

Karta – Edenred Benefits Card

Karta – Ticket Restaurant Card

Papírové poukázky – Ticket Restaurant

Papírové poukázky – Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Zpět na přehled článků