Zpět na přehled článků

2021-07-14

Prázdninové zážitky s rodinou za vaše benefity

Společně strávený čas je ta nejlepší investice do budoucnosti vaší rodiny. Užijte si s dětmi chvíle společného objevování a tvoření díky benefitům od Edenred.

Návštěva čokoládového zážitkového centra

V průhonickém vzdělávacím a zábavném centru Chocotopia si prohlédnete expozici tradičních strojů, nahlédnete do probíhající výroby na moderní lince, vyzkoušíte řemeslo čokolatiéra a ochutnáte různé druhy čokolád včetně čokoládového nápoje připraveného dle mayské receptury. Více informací ZDE.

Výroba mýdla

Nalaďte se na kreativní víkend a udělejte si s dětmi, ale klidně i sami nebo v páru výlet do tvůrčí dílny v Šestajovicích u Prahy. Vyrobíte si tu hezké a voňavé glycerinové mýdlo se stuhou k zavěšení a dostanete i svačinu – kávu a croissant. Více informací ZDE.

Muzeum alchymie a Muzeum perníků v Košátkách

V podzámčí kulturní památky Košátky si projdete Muzeum alchymie a Muzeum perníků a v učebně lektvarů si pod dohledem vyrobíte pomander neboli flakonek s přírodní vonnou silicí. Personál vás tu přivítá v dobových kostýmech, vybaví vás osvěžující domácí limonádou a také krmivem pro zvířátka, která žijí na zdejších pozemcích. Více informací ZDE.

Via ferrata v Děčíně

Vyzkoušejte si sportovní lezení po zajištěné cestě – tzv. Via Ferratu. Via Ferratu si užijí začátečníci i pokročilí. Není nutné mít předchozí zkušenosti se zajištěnými cestami, školený instruktor vám vše vysvětlí. Kurz je vhodný i pro děti od 8 let (nebo po domluvě). Více informací ZDE.

Malování na smaltované plecháčky

Stačí krátká instruktáž malování na smalt hravě zvládnou i děti. Nazdobený a vypálený hrneček si odnesete hned domů. Děti budou s větší radostí dodržovat pitný režim a vy si lépe vychutnáte svou ranní kávu z uměleckého originálu. Více informací ZDE.

Zdobení plechových cedulek

Vyrobte si domovní cedulku, nebo obrázek na stěnu. Dekorovat můžete malbou, suchým smaltem, skleněnými korálky nebo použít techniku vyškrabávání. Se vším vám tu ochotně poradí a všechny materiály máte v ceně. Tvořit tu můžete jakýkoli den v týdnu i o víkendech. Více informací ZDE.


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Jak nakupovat na Slevomat?

  1. Vytvořte si účet na Slevomat.cz
  2. Dobijte si kredity na Slevomat.cz. To můžete učinit převodem z karet Edenred, přímým převodem bodů z cafeterie nebo výměnou papírových poukázek či zasláním papírových poukázek.
  3. Vyberte si zážitek a užijte si své benefity

Dobití bodů převodem z karty Edenred nebo z cafeterie

  1. Na stránce Benefity Edenred vyberte, zda chcete dobíjet kredity z benefitní karty nebo převodem z cafeterie.
  2. Zvolte počet kreditů a kategorii (Cestování a Volný čas u Benefity Café, nebo Volný čas a Restaurace u Edenred Card), do které si přejete převést své benefitní body. Po výběru kategorie se napravo od formuláře zobrazí kategorie Slevomat.cz v nichž můžete převedené body použít v závislosti na volbě své předchozí volbě.
  3. Po kliku na „Připsat kredity na (vybraná kategorie)“ budete přesměrování do svého cafeterního účtu nebo na platební bránu, kde vyplníte číslo, platnost a CVC/CVV kód své benefitní karty a dokončíte převod kreditů.

Více o dobíjení kreditního účtu na Slevomat.cz najdete ZDE.

Dobití kreditů na Slevomat papírovými poukázkami

  1. výměnou papírových poukázek (o přijímaných poukázkách se dočtete ZDE)
  2. zasláním papírových poukázek


Akceptované způsoby platby:

Edenred Card (volnočasová peněženka), Edenred Benefits Card; Edenred Compliments, Edenred Multi, Edenred Academica

Více o akceptovaných papírových poukázkách ZDE.

Zpět na přehled článků