Zpět na přehled článků

2022-06-30

Praha Wilson Occidental 5* - Čarokrásný pobyt se snídaní přímo na Václavském náměstí.

V hotelu pojmenovaném po americkém prezidentovi vám budou všechny pokoje připadat jako prezidentské apartmá. Přesně to je případ hotelu Occidental Praha Wilson, nesoucím jméno 28. hlavy Spojených států. Mít na výběr, možná by v něm přespával raději než v Bílém domě. Vy si teď tenhle luxus můžete dopřát, aniž byste museli kamkoli kandidovat. A spolu s vámi i vaše drahá polovička nebo rovnou celá rodina. V nabídce jsou termíny až do listopadu 2022.

Lákadlem je už samotné místo, na kterém hotel stojí. Najdete ho totiž přímo v horní části Václavského náměstí, naproti Národnímu muzeu a budově Státní opery. K orloji a Karlovu mostu dojdete do čtvrt hodinky, procházka na Hrad zabere příjemnou hodinku. A kamkoli jinam si zajedete metrem, ke stanici linky A a C je to z recepce doslova jen pár schodů.

A nyní už pootevřete dveře pokoje Superior a nechte se okouzlit přepychem, který vás za nimi očekává. Útulnému prostoru dominují okrové tóny a nábytek v čokoládových odstínech – kromě pohodlné postele i pracovní stůl a židle. Stejně nádherně působí i koupelna se sprchovým koutem a vlastní toaletou. Kromě toho nechybí ani klimatizace, TV se satelitními programy, trezor, žehlička a žehlící prkno a čajový a kávový servis.

Podobně honosně působí i hotelová restaurace, která vás zve každé ráno od 7:00 do 10:00 (o víkendu ještě o půl hodiny déle) na bohatou snídani. Pochutnáte si na teplých i studených pochoutkách, čerstvém ovoci i jogurtech. Naopak odpoledne či navečer určitě využijte 10% slevu na útratu u baru. Vždyť nejlepší přísadou do koktejlu je právě zmiňovaný parádní výhled.

Pro rezervaci nás kontaktujte na: prahawilson.res@barcelo.com Při rezervaci použijte slevový kód EDENREDSUMMER.

Slevový kód:

EDENREDSUMMER

Nabídka:

Cena: 3490,- / noc / pokoj pro 2 osoby

Od 01. 07. 2022 do 24. 11. 2022

Webové stránky

https://www.barcelo.com/cs-cz/

Akceptované způsoby platby

Karty – Edenred Card

Edenred Benefits Card

Papírové poukázky – Edenred Multi, Edenred Holiday, Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Zpět na přehled článků