Zpět na přehled článků

2021-11-01

Pomůžeme vám sehnat vánoční dárky jedním klikem a z pohodlí domova

Využijte vaši Edenred Benefits card a potěšte své nejbližší pod stromečkem dárkovými poukazy do Národního divadla v hodnotách 300 – 1500 Kč s platností jeden rok na představení dle vlastního výběru.

Anebo založte u vás v rodině novou tradici a darujte předplatné. Od 1.11. je exklusivně k zakoupení Vánoční předplatné s přednostním výběrem sedadel, obsahující představení na období leden až červen 2022 a nakupovat představení v balíčku se cenově náramně vyplatí, tak směle do toho, Vánoce se blíží!

Vybírat můžete z balíčků složených z oblíbených představení souborů Činohry, Opery, Baletu a Laterny magiky, některé navíc nově s designovými dárky!

Na závěr roku vás zveme do Státní opery „bouchnout špunty“, zatancovat si na jeviště, ochutnat delikátní menu a to vše za zvuků oblíbených árií vám nabízí program Silvestr v opeře. Oslavte poslední prosincový den z lóže Státní opery a vstupte s námi exkluzivně do Nového roku!

Webové stránky

narodni-divadlo.cz/cs/predplatne/vanocni-predplatne

Akceptované způsoby platby

Karta – Edenred Card (POZOR! Nyní je možné platit pouze na pokladně ND; on-line platby benefitní kartou přes e-shop jsou dočasně nedostupné)

Karta – Edenred Benefits Card (POZOR! Nyní je možné platit pouze na pokladně ND; on-line platby benefitní kartou přes e-shop jsou dočasně nedostupné)

Zpět na přehled článků