Zpět na přehled článků

2022-08-31

Podzimní detox s Jíme Jinak - skvělý 8týdenní online kurz

Zbylo vám po létě nějaké to kilčo navíc, trápí vás únava a s věkem přibývají zdravotní neduhy? Pak je nejvyšší čas začít. Možná už toho má vaše tělo dost a potřebuje trochu regenerace. Pojďte se pročistit zdravým jídelníčkem a nachystat na Vánoce. Díky propracovanému 8 týdennímu kurzu zlepšíte postavu i zdraví, získáte energii a prožijete Vánoce v klidu a pohodě.

Tak co kdybychom vás 8 týdnů vedli za ruku a ukázali jak na to? Už za pár týdnů může být všechno jinak – pojďte to zkusit, zveme vás do osvědčeného online programu, kterým už prošly tisíce lidí.

Co vás čeká:

Stačí jednoduše následovat postup a už za pár týdnů se budete cítit lépe, shodíte kila navíc a budete mít nachystané pohodové Vánoce!

A co říkají účastníci?

Lucie: Děkuji za skvěle připravený a promyšlený kurz! Otevřely se mi nové obzory, naučila jsem se nové věci, objevila nové ingredience a recepty. Zhubla jsem pár kilo, hlavně přes břicho, okolí si toho hodně všímá :-) Cítím se moc dobře, jsem plná energie a dobré nálady. Jídla mi moc chutnala.

Objednejte si místo v programu právě teď!

Více o tomto populárním a programu najdete na našich stránkách na jimejinak.cz/online-kurzy/vanoce-jinak

Platnost nabídky

Vstup do programu je možné objednat od 1.9.2022. Vstup do programu končí 31.10.2022 a program poběží až do konce roku.

Webové stránky

jimejinak.cz/online-kurzy/vanoce-jinak

Akceptované způsoby platby

Karty – Edenred Card (volnočasová peněženka), Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků