Zpět na přehled článků

2021-10-20

Lázeňský příspěvek 1 000 Kč od Spa.cz

Toužíte po odpočinku? Vyzvedněte si lázeňský příspěvek 1 000 Kč na Spa.cz do konce prosince a vyjeďte v roce 2022 do lázní výhodněji. Rezervujte si svůj pobyt na Spa.cz/prispevek do konce prosince s využitím vaší benefitní karty Edenred a dokonalá relaxace na příští rok je vaše. Relaxujte už při výběru pobytu se Spa.cz!

Úhrada pobytů poukazy společnosti EDENRED je možná nejen u pobytů se Spa příspěvkem na lázně, ale také u celé nabídky Spa.cz, můžete tak vybírat i zajímavé vánoční či silvestrovské pobyty. Dokonce můžete své benefitní body využít také na dárkové poukazy Spa.cz, čímž prodloužíte jejich využití o 12 měsíců.

Platba přes Edenred Benefity Café - Při potvrzení Vaší rezervace budete přesměrováni do Edenred Benefity Café, kde lze uplatnit body. Pro přihlášení do cafeterie, použijte své přihlašovací údaje. Pobyt lze uhradit ve výši 100 % z celkové ceny.

Rezervace pobytů a podrobné informace na telefonním čísle +420 222 535 555 nebo emailové adrese vip@spa.cz.

Platnost nabídky:

18. 10. – 31. 12. 2021

Webové stránky:

www.spa.cz/prispevek

Akceptované způsoby platby:

Typy poukázek EDENRED, které přijímáme:

Ticket Benefits®

Ticket Multi®

Edenred Benefits Card

Edenred Holiday

Edenred Sport a kultura

Edenred Compliments

Edenred Medica

Edenred e-Ticket


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků