Zpět na přehled článků

2023-03-01

Jarní očista s Jíme Jinak - 8týdenní online kurz

Po zimě často přichází jarní únava, jsme slabí a tomu se přes zimu objevily špíčky navíc. Navíc jsme po celé 3 roky vystaveni neustálému stresu, který se na nás z médií valí, a to se projevuje na naší psychice. Máme špatnou náladu, bojíme se a naše imunita je tím oslabena. Při stresu nám totiž nefungují regenerační procesy v těle. Je čas s tím něco udělat.

Jak ale získat energii, psychickou pohodu a zlepšit si postavu?

Nejde jen o to být krásní navenek. Jde nám o kvalitní střevní mirkobiom podporující silnou imunitu. Chceme, aby naše orgány nebyly obalené vnitřním tukem, abychom rozproudili lymfu, pročistili krev.

Špatný mikrobiom, vnitřní tuk a nevhodná životospráva vedou k celé řadě zdravotních potíží - trávicí problémy, ekzémy, únava, srdeční onemocnění, potíže se štítnou žlázou, dna, cukrovka a další. Jednoduše nic, co bychom chtěli.

Jak by se vám líbilo mít na jaře hezčí postavu, lepší zdraví a energii na rozdávání? Zbavit se únavy, kruhů pod očima, zdravotních potíží. Konečně se podívat do zrcadla a říct si: Sluší mi to!

Pusťte se do toho!

Co vás v během 8 týdnů online programu čeká:

Stačí jednoduše následovat postup. Už za pár týdnů se budete cítit lépe a shodíte kila navíc.

BONUS:

Sleva 25% na nákup zdravých potravin

A co říkají účastníci?

Katka: „Děkuju za krásně promyšlený a motivující program!!! Konečně jsem se díky tomu donutila postoupit o velký krok dál. Neměla jsem žádné významnější zdravotní problémy, ale zbavila jsem se několika kilo velmi odolných špeků v místech, kde jsem v to už ani nedoufala :-), Celkově se cítím odlehčeně, jaksi víc pohyblivě, a přes to, že mám v tuhle roční dobu strašně moc práce, tak to v pohodě zvládám. Takže ještě jednou díky za podporu!“

Platnost nabídky:

Vstup do programu je možné objednat nejpozději do 6.4.2023.

Více informací o programu se dozvíte ZDE.

Webové stránky:

https://www.jimejinak.cz/online-kurzy/jarni-ocista/

Akceptované způsoby platby:

Karta – Edenred Card (volnočasová peněženka Edenred Benefits)

Karta – Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků