fresh-and-fit-800x380.jpg

Fit & Fresh se stravenkovou kartou Edenred

29. 3. 2023

Jste vegan, vegetarián, nebo se stravujete podle zásad makrobiotické či paleo diety? Vybrali jsme z našich partnerů ty, kteří nabízejí jídla právě pro vás. Zjistěte, které máte nejblíže, nebo zkuste objednat u Dáme jídlo a nechte si oběd doručit až k vám. I zde totiž najdete desítky vegetariánských, veganských a jiných specializovaných restaurací a hradíte svou útratu stravenkovou kartou od Edenred. Více o tom, jak nakupovat na Dáme jídlo najdete ZDE.

Brandýs n. Labem

Brno

České Budějovice

Česká Trebová

Hradec Králové

Litomyšl

Chomutov

Jablonec n.Nisou

Jihlava

Kladno

Liberec

Litoměřice

Modřice

Nový Jičín

Liberec

Ostrava

Olomouc

Opava

Pardubice

Plzeň

Praha

Příbram

Rychnov n. Kněžnou

Svitavy

Šumperk

Teplice

Trutnov

Třinec

Úpice

Ústí n. Labem

Valašské Meziříčí

Nenašli jste svou oblíbenou restauraci?

Napište nám na informace-cz@edenred.com a my ji zařadíme do našeho výčtu. Neberou ve vaší oblíbené restauraci stravenkové karty od Edenredu? Doporučte nám ji a my se to pokusíme napravit.


Zdravá a vyvážená strava bez striktních omezení

Pokud nedržíte některou z výše uvedených diet a chcete se jen stravovat zdravě a vyváženě, vybírejte si restaurace zařazené v projektu FOOD (Fighting Obesity through Offer and Demand). Tyto restaurace najdete ve vyhledávači ZDE. Aby mohla být restaurace zařazena do zmiňovaného programu, musí splňovat určité zásady. Mimo jiné například možnost objednání zeleninové přílohy, zeleninové saláty jako hlavní jídla v běžné nabídce, ale i možnost objednání poloviční porce pro dospělého. Více o programu FOOD se dozvíte v našem článku.

FOOD_restaurace_1.png

Péče o zdraví začíná na našem talíři

Kde nakoupit zdravé potraviny, kde se zdravě najíst, jaké jsou zásady zdravého a vyváženého stravování? Dozvíte se v našem článku.

FOOD_restaurace_4.png

Sport a relax s benefity od Edenredu

Mezi našimi partnery jsme vyhledali ty, kteří nabízejí jak sportovní vyžití, tak i možnost nákupu občerstvení. Podívejte se,jestli máte ve svém okolí některé z nich.


Akceptované způsoby platby

  • Edenred Card (stravenková peněženka)
  • Ticket Restaurant Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.