Zpět na přehled článků

2021-12-01

Divadlo žije – přijďte se podívat!

Milí diváci, vážení divadelní přátelé,

zveme vás do Divadla na Vinohradech. Zkoušíme, hrajeme, plánujeme nové inscenace a těšíme se, že přijdete! Vybírat si můžete z řady inscenací na velkém jevišti i na Studiové scéně a věříme, že si z tematicky i žánrově rozmanitého repertoáru vybere každý.

Jelikož se blíží čas nakupování vánočních dárků, máme pro vás připraveny dárkové poukazy a divadelní permanentky, kterými můžete udělat radost svým blízkým, ale samozřejmě i sobě.

Sezonu jsme otevřeli třemi premiérami inscenací, které jsme nastudovali v době uzávěry divadla a které čekaly, až je slavnostně vypustíme do světa – první byla romantická komedie Obchodník s deštěm, poté oblíbená komedie Slaměný klobouk a do třetice inscenace Harold a Maude, v níž roli Maude převzala po Haně Maciuchové paní Zuzana Kronerová.

Na repertoár se postupně vrátily úspěšné inscenace Romeo a Julie, Sňatky z rozumu, Český román, Pygmalion, Revizor, Balada pro banditu, Jak se vám líbí a Zmoudření Dona Quijota.

Neobyčejný divadelní večer můžete strávit také v hledišti Studiové scény, v rámci cyklu Česká a slovenská komorní hra uvádíme pozoruhodnou inscenaci Procházkova Ucha, dvě skvostné Havlovy aktovky Motýl na anténě a Audience (v rámci jedeno večera) i hru Za dveřmi od mladé dramatičky Báry Hančilové. Všechny tyto inscenace nabízejí excelentní herecké výkony i působivý divácký zážitek, umocněný blízkostí herců a diváků. Plánujeme také obnovit krásnou básnickou Přidalovu hru Pěnkava s Loutnou o vítězném zápase lidské duše s poraženectvím a skepsí a v rámci cyklu Nepodvolení připravit večer o Ivanu Martinovi Jirousovi s názvem Drž hubu a nic se ti nestane.

A co se děje v divadle právě v těchto dnech? Zkoušíme dramatizaci slavného Maupassantova románu Miláček s Ondřejem Krausem v titulní roli, premiéra je plánovaná na 3. prosince.

Divadlo žije – přijďte se podívat!

Platnost nabídky

do 31. 01. 2022

Webové stránky

divadlonavinohradech.com

Akceptované způsoby platby

Edenred Card

Edenred Benefits Card

Papírové poukázky Edenred Compliments

Papírové poukázky Edenred Multi

Papírové poukázky Edenred Sport a kultura


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků