Zpět na přehled článků

2021-07-30

Darujte venkovní únikovou hru se slevou 300 Kč

Hledáte ideální dárek pro své blízké, ale chcete něco speciálního? Nejlepším dárkem je zážitek, a my Vám nabízíme jeden originální!

Darujte venkovní únikovou hru Kryptograf se slevou 300 Kč.

Tento originální dárek ve formě dárkového poukazu rozhodně potěší, takže už si nelámejte hlavu s tím, co koupit, a nechte přemýšlení na obdarovaném – právě při hře plné zábavy, úkolů, a navíc při procházce Prahou. Protože ač se může zdát, že v našem hlavním městě už není co objevit, Kryptograf Vás přesvědčí o opaku!

Jedná se o jedinečnou týmovou hru pro ty, kteří chtějí zakusit nějaké dobrodružství a postavit se výzvě! Tato hra se hraje v týmu, do kterého lze obsadit dvě až pět osob, takže kromě zážitku darujete také společný čas s rodinou či přáteli obdarovaného. Je to tedy vhodný dárek i pro pár anebo pro celou rodinu. Během hry mají hráči zamčený batoh s nejrůznějším vybavením. Po cestě musí řešit zajímavé úkoly a hádanky, zapojit své logické myšlení, představivost a posouvat se mezi jednotlivými stanovišti.

Jak získat slevu: Objednejte dárkový poukaz přes https://www.kryptograf.cz/darkovy-poukaz/ a pro získaní slevy 300 Kč do pole slevový kód uveďte „Edenred2021“.

Platnost nabídky

do 31. 10. 2021

Webové stránky

https://www.kryptograf.cz/

Akceptované způsoby platby

Karta – Edenred Benefits Card

Cafeterie – Edenred Benefity Café (e-ticket)

Papírové poukázky – Edenred Multi, Edenred Sport a Kultura, Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků