Zpět na přehled článků

2021-11-01

Darujte na Vánoce víkendový pobyt v hotelu Hilton Prague Old Town

Poukaz na víkendový pobyt pro dvě osoby na dvě noci včetně snídaně za 5.500 Kč

Tento exkluzivní balíček zahrnuje


* Rezervace zážitků a její případné zrušení – rezervaci na následující den je nutné provést nejpozději do 17 hodin v předcházející den.
V případě zrušení rezervace zážitku nemá již host nárok vybrat si náhradní zážitek. Všechny zážitky jsou závislé na jejich dostupnosti.

Rezervujte emailem na reservations.prague@hilton.com nebo tel. na +420 224 841 111.

prague.hilton.com | Hilton Prague
Pobřežní 1 | 186 00 Praha 8 | +420 224 841 111 | reservations.prague@hilton.com


Hilton Prague Old Town

Ubytujte se v samém srdci města v hotelu Hilton Prague Old Town a užijte si Prahu spolu s komfortem a službami, které Hilton Prague Old Town nabízí.

Hotel s interiérovými prvky art deco se nachází u bran do Starého Města a je v docházkové vzdálenosti k obchodům, restauracím a historickým památkám. Staroměstské náměstí, Václavské náměstí a Karlův most jsou vzdálené deset minut chůze. Stanice metra a tramvaje Náměstí Repuliky se nachází pár kroků od hotelu

Zrekonstruované pokoje pro hosty mají svěží a elegantní design, který kombinuje moderní i klasické prvky. Samozřejmostí je nejmodernějším zařízení pro maximální komfort. Hosté mají k dispozici prostorný pracovní stůl s vestavěnou USB zásuvkou, 55palcový plochý televizor, velkou elegantní šatní skříní a kabinet s inovativním minibarem ve stylu chladící zásuvky. K zajištění maximálního pohodlí jsou pokoje vybaveny novým kobercem a útulným relaxačním koutkem s křeslem a lampou.

Koupelny se pyšní italským mramorovým obkladem, velkým sprchovým koutem a vyhřívaným zrcadlem proti zamlžení.

Zinc restaurant, lounge & bar ve stylu art deco nabízí kosmopolitní kuchyni a vybranou českou klasiku v moderním pojetí.

Dále je hostům k dispozici moderní health club & spa s posilovnou otevřenou 24/7, vnitřním bazénem, saunu a nabídkou sportovních i relaxačních masáží.


Platnost nabídky:

Do 31.12.2021

Webové stránky:

hiltonhotels.com

Akceptované způsoby platby:


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Zpět na přehled článků