Zpět na přehled článků

2021-09-03

2. Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů

Zapojte se do 2. Virtuálního benefičního běhu pro Ligu vozíčkářů, který se uskuteční od 15. do 30. 9. 2021. Startovné ve výši 200 Kč (nebo vyšší částku na podporu Ligy vozíčkářů) můžete uhradit svými benefity!

Sportovat můžete kdykoli a kdekoli, vybrat si kategorii, která je vám nejbližší: běh, chůzi, cyklistiku, běh nebo procházku s čtyřnohým kamarádem a mysleli jsme i na osoby s postižením v kategorii ZTP.

Výtěžek této benefiční akce pomůže Lize vozíčkářů k nasbírání potřebné finanční částky, za kterou se zakoupí nový automobil a náklady spojené se speciální úpravou, aby se do auta dostali lidé s těžkým fyzickým postižením na elektrických vozících.

Liga vozíčkářů pomáhá již více než 30 let lidem s fyzickým a kombinovaným postižením žít maximálně samostatný život. Provozuje integrované Divadlo BARKA a přichází s inovátorskými sociálními projekty, které následně inspirují další poskytovatele sociálních služeb v České republice. Více informací najdete na www.ligavozic.cz.

Platnost nabídky

1. 9. – 30. 9. 2021

Webové stránky

Rozběháme Česko | Běžecký svět | 2. Virtuální benefiční běh pro Ligu vozíčkářů (myteporazime.cz)

Akceptované způsoby platby

Karty – Edenred Card, Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků