Kaufland_clanek_800x380px.png

Edenred nabízí cashback při nákupech v Kauflandu, i nadále podobně podporuje i restaurace

22. 12. 2021

Více než čtvrt milionu majitelů stravenkových karet od Edenredu může začít využívat výhodné nákupy potravin ve 135 tuzemských prodejnách Kauflandu. Za každý druhý nákup v minimální hodnotě 500 korun získají cashback ve výši 100 korun. Akce platí až do konce února a je doplňkem dlouhodobého věrnostního programu, kterým Edenred podporuje obědy lidí v restauracích.

Akce je určena majitelům nejrozšířenější stravenkové karty Ticket Restaurant a držitelům aktivní stravenkové peněženky na kartě Edenred Card. K výhodným nákupům pak stačí mít funkční mobilní aplikaci Edenred a přihlásit se do věrnostního programu.

Cashback v Kauflandu navazuje na podobné akce, které v minulých měsících Edenred organizoval spolu s Lidlem a Billou. „Naším cílem je primárně podpora stravování v restauracích. V době dlouhodobých covidových omezení a časté práce z domova ale chceme reflektovat změnu spotřebitelského chování a nabízet lidem i výhodnou alternativu v podobě nákupu potravin k přípravě jídel. Pohodlí našich zákazníků je pro nás prioritou, proto jsme ke spolupráci vybrali Kaufland s rozsáhlou a oblíbenou prodejní sítí,“ říká Petr Šorna.

Kaufland_1200x1200px.png

Akce s Kauflandem doplňuje věrnostní program v restauracích, který zahájil Edenred hned po prvním covidovém lockdownu loni v létě. Od té doby vrací lidem za každý zakoupený oběd v restauraci zpět na účet 5 korun, v restauracích se speciální nabídkou dokonce 10 Kč. Původně jednorázová aktivita se stala trvalou součástí podpory gastro segmentu v ČR.

Věrnostní program přitom není jedinou výhodou pro držitele stravenkové karty Edenred. V mobilní aplikaci Edenred, která je ke stažení na Google Play i v App Storu, si mohou uživatelé digitálních stravenek vybírat i další slevy a výhody přímo od majitelů a provozovatelů jednotlivých restaurací a ty pak s cashbackem výhodně kombinovat. Věrnostní program je dostupný majitelům stravenkové karty i po registraci na webové stránce vernostniprogram.edenred.cz.

Edenred má v Česku síť více než 20 tisíc partnerských restaurací. Spolupracuje také se všemi nejvýznamnějšími obchodními řetězci potravin na trhu – jeho kartami a papírovými stravenkami lze kromě Kauflandu zaplatit i v Albertu, Bille, Globusu, Lidlu, Penny Marketu, Tescu nebo v e-shopech Rohlik.cz a Kosik.cz