skola_banner_web.png

Skvělé ceny, žádné starosti a ještě něco navíc.

30. 8. 2019

Pravidla akce „Do školy s radostí“

Pořadatelem akce je společnost Edenred CZ s.r.o., IČ: 247 45 391, Pernerova 691/42, 186 00 Praha 8, zapsaném v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170804 (dále jen „Pořadatel“).

Akce je určena pro uživatele produktů Edenred, kteří dostávají od svého zaměstnavatele poukázky Edenred Benefits Multi, Academica, Medica a/nebo kartu Edenred Benefits Card (dále jen Benefits uživatelé).

Akce trvá od 1. 9. do 30. 9. 2019 (dále jen „doba trvání akce“). V tomto období mohou Benefits uživatelé získat výhody a slevy u vybraných partnerů Pořadatele, a to LUXOR a GrandOptical. Podrobné podmínky k získání výhod jsou uvedeny níže.

Akce může být prezentována v různých podobách. Tato Pravidla stanoví závazná pravidla a podmínky Akce. Účastník akce svou účastí v ní, stvrzuje, že se seznámil s těmito Pravidly a vyjadřuje s nimi svůj souhlas. Účastník akce, který porušuje dobré mravy nebo akci jakýmkoliv způsobem zneužívá, je vyloučen z účasti na akci.

Výhody a slevy v knihkupectví LUXOR

Akce: Sleva 15 % na učebnice, 15 % na školní potřeby a 10 % na beletrii.

Slevu lze uplatnit na učebnice, školní potřeby a beletrii. Slevu můžete uplatnit ve všech knihkupectvích LUXOR při platbě poukázkami Edenred Benefits Multi a Academica či kartou Edenred Benefits Card. Sleva neplatí pro nákup v e-shopu Luxoru. Seznam všech prodejen Luxor najdete na www.luxor.cz/pobocky/. Sleva bude započítána do finální ceny zboží přímo na pokladně, na základě platby odpovídajícího zboží poukázkami Edenred Benefits Multi a Academica a kartou Edenred Benefits Card. K získání slevy není třeba hlásit platbu výše zmíněnými poukázkami předem. Sleva neplatí pro nákup v e-shopu Luxoru (www.luxor.cz), již zlevněné zboží a pro Knižní klub. Slevy nelze kombinovat.

Výhody a slevy v prodejnách GrandOptical

Akce: Zdarma vyšetření zraku pro osoby starší 15 let.

Měření zraku probíhá na všech prodejnách, které jsou vybaveny vyšetřovací místností a pracují tam odborníci, kteří tuto odbornou činnost smějí vykonávat: Optometristé, případně Oční lékaři. Měření zraku zdarma získá každý zákazník bez nutnosti nákupu. Stačí se prokázat kartou Edenred Benefits Card nebo poukázkami Edenred Benefits Multi a Medica. Aby zákazník předešel případnému čekání na vyšetření, doporučujeme využít možnosti objednání vyšetření na konkrétní prodejně na specifickou hodinu https://www.grandoptical.cz/prodejny.

Akce: Zkombinujte si svou slevu sami

Akci lze kombinovat s akcí Zdarma vyšetření zraku i uplatnit nezávisle na ní. Akce platí pro zákazníky, kteří zaplatí alespoň část objednávky kartou Edenred Benefits nebo poukázkami Edenred Benefits Multi a Medica. Akce zahrnuje slevu na zhotovení dioptrických brýlí a dioptrických čoček.

 • Zkombinuj si svou slevu 40 %/25 % nebo 25 %/40 % na dioptrické obruby a dioptrické čočky,
 • speciálně pro děti navíc nové dioptrické obruby Lion King,
 • akce se mohou zúčastnit všichni zákazníci Edenred, kteří si objednají nebo uskuteční
  v GrandOptical nákup po dobu trvání akce,
 • akce je vázána na platbu Edenred Benefits Card nebo Edenred Benefits Multi a Medica,
 • akce platí na všech prodejnách GrandOptical. Seznam všech prodejen najdete na https://www.grandoptical.cz/prodejny
 • slevy na obruby a brýlové čočky lze poskytnout pouze při nákupu kompletních dioptrických brýlí (obruba + brýlové čočky). Uvedené slevy se dají vzájemně zaměnit,
 • v případě brýlových čoček bude 25 % nebo 45 % sleva poskytnuta z ceny brýlových čoček včetně povrchových úprav,
 • v případě výměny brýlových čoček do staré obruby není možné uvedené slevy uplatnit,
 • k brýlovým čočkám je možné v rámci akce zakoupit jakoukoli obrubu z nabídky GrandOptical,
 • nárok na slevu nelze uplatňovat zpětně na již uzavřené obchodní smlouvy (objednávky) a slevu nelze přenést na jinou skupinu výrobků,
 • slevu nelze rozdělit na části, nelze ji vyměnit za hotovost a z její hodnoty nelze vracet v hotovosti,
 • tuto promo akci není možné kombinovat s jinými akčními nabídkami nebo trvalými slevami (vč. programu OptiKarta PARTNER) či slevovými poukazy,
 • poukazy zdravotních pojišťoven je možné také sčítat se slevami v rámci této akce.

Změny pravidel akce

Pořadatel je oprávněn tuto akci kdykoli v době jejího trvání zrušit či změnit tato pravidla. Tyto změny oznámí účastníkům zveřejněním na svých webových stránkách, nebo v provozovnách partnerů LUXOR a GrandOptical, či jiným vhodným způsobem. Změny pravidel akce mají účinky i na případy, kdy již byla účastníkovi poskytnuta možnost slevu čerpat nebo kdy slevu vyčerpal.