Ticket Junior® – práce & péče o děti

Odkládáte nástup do zaměstnání, protože si nemůžete dovolit soukromou školku a státní jsou plné? Nebo chcete ulevit rodinnému rozpočtu a ušetřit třetinu nákladů za tábory, kroužky svých dětí? Díky benefitu Ticket Junior® se pro Vás může mnohé změnit.

Hlavní výhody

 • Zaplatí dětem cokoli.
  Benefit lze využít v státních i soukromých jeslích, mateřských školách, dětských skupinách a na veškeré volnočasové aktivity pro děti. Od vzdělávacích kurzů přes letní tábory po volnočasové sportovní a umělecké kroužky.

 • Je zcela online.
  Žádné poukázky, ale přehledné a pohodlné online řešení na způsob internetového bankovnictví.

 • Ušetří vám 31 %.
  Díky daňovému zvýhodnění ušetříte na platbách za předškolní zařízení a volnočasové aktivity svých dětí.

 

Chci využít Ticket Junior®    Chci vědět více

Kdo může využívat výhod Ticket Junior®?

 • Zaměstnanec
 • Rodinný příslušník dítěte ve věku 6 měsíců až 7 let pro předškolní péči
 • Rodinný příslušník dítěte ve věku do 26 let pro volnočasové aktivity

 

Daňová úspora s Ticket Junior®

Spočtete si, kolik ušetříte s platbou školkovného přes Ticket Junior®.

Jak funguje benefitní platforma Ticket Junior®?

Platbu poskytovateli volnočasové aktivity nebo předškolnímu zařízení za Vás teď vyřeší Váš zaměstnavatel. Podepíšete s ním formulář o výši požadované platby a zaměstnavatel pak bude zasílat finanční prostředky přímo do internetové platformy Ticket Junior®, která funguje podobně jako internetové bankovnictví. Přes tuto zabezpečenou platformu jsou platby odesílány přímo do jednotlivých zařízení. Do tohoto bankovnictví budete mít unikátní přístup i Vy – vytvoříte zde virtuální účty pro své děti a nastavíte si zde termín platebních příkazů. Nastavení Ticket Junioru je variabilní a záleží zcela na Vás.

Jak postupovat dál?

 • Ověřte, zda zařízení navštěvované Vaším dítětem spadá pod zákonný rámec tohoto benefitu. Více o zákonných podmínkách Ticket Junior zde.
 • Požádejte svého zaměstnavatele o tento benefit. Rádi Vám pomůžeme a produkt mu představíme, včetně výhod, které pro něj plynou.  Kontaktujte nás na tel. +420 234 662 140, nebo vyplňte kontaktní formulář.

 

 Ticket Junior® je platforma pro příběhy se šťastným koncem, určitě mezi něj bude patřit i ten Váš.