Edenred Junior (bývalý Ticket Junior®) – práce & péče o děti

Odkládáte nástup do zaměstnání, protože si nemůžete dovolit soukromou školku a státní jsou plné? Nebo chcete ulevit rodinnému rozpočtu a ušetřit třetinu nákladů za tábory, kroužky svých dětí? Díky benefitu Edenred Junior se pro Vás může mnohé změnit.

Hlavní výhody

 • Zaplatí dětem cokoli.
  Benefit lze využít v státních i soukromých jeslích, mateřských školách, dětských skupinách a na veškeré volnočasové aktivity pro děti. Od vzdělávacích kurzů přes letní tábory po volnočasové sportovní a umělecké kroužky.

 • Je zcela online.
  Žádné poukázky, ale přehledné a pohodlné online řešení na způsob internetového bankovnictví.

 • Ušetří vám 31 %.
  Díky daňovému zvýhodnění ušetříte na platbách za předškolní zařízení a volnočasové aktivity svých dětí.

 

Chci využít Edenred Junior®    Chci vědět více

Kdo může využívat výhod Edenred Junior (bývalý Ticket Junior®)?

 • Zaměstnanec
 • Rodinný příslušník dítěte ve věku 6 měsíců až 7 let pro předškolní péči
 • Rodinný příslušník dítěte ve věku do 26 let pro volnočasové aktivity

 

Daňová úspora s Edenred Junior

Spočtete si, kolik ušetříte s platbou školkovného přes Edenred Junior.

Jak funguje benefitní platforma Edenred Junior?

Platbu poskytovateli volnočasové aktivity nebo předškolnímu zařízení za Vás teď vyřeší Váš zaměstnavatel. Podepíšete s ním formulář o výši požadované platby a zaměstnavatel pak bude zasílat finanční prostředky přímo do internetové platformy Edenred Junior, která funguje podobně jako internetové bankovnictví. Přes tuto zabezpečenou platformu jsou platby odesílány přímo do jednotlivých zařízení. Do tohoto bankovnictví budete mít unikátní přístup i Vy – vytvoříte zde virtuální účty pro své děti a nastavíte si zde termín platebních příkazů. Nastavení Edenred Junior je variabilní a záleží zcela na Vás.

Jak postupovat dál?

 • Ověřte, zda zařízení navštěvované Vaším dítětem spadá pod zákonný rámec tohoto benefitu. Více o zákonných podmínkách Edenred Junior zde.
 • Požádejte svého zaměstnavatele o tento benefit. Rádi Vám pomůžeme a produkt mu představíme, včetně výhod, které pro něj plynou.  Kontaktujte nás na tel. +420 234 662 140, nebo vyplňte kontaktní formulář.

 

Edenred Junior je platforma pro příběhy se šťastným koncem, určitě mezi něj bude patřit i ten Váš.