Solidarita

Rozvíjíme solidární cítění spojené s naší společností. Podporujeme menší lokální a neziskové projekty, které nám doporučují přímo naši zaměstnanci. Zaměřujeme se na potravinové sbírky, podporu vzdělávacích programů a sdružení, a rozvoj projektů souvisejících s návratem do zaměstnání.


Nebojujte se zákony a slaďte práci s rodinou

Edenred podporuje Slaďování práce a rodiny a dlouhodobě spolupracuje se sdružením Aperio. Nabízíme vám ke stažení příručku pro rodiče, která vám usnadní orientaci v právních předpisech a nařízeních, které se týkají rodičovství a mateřství. Věříme, že vám pomůže řešit situace, které s sebou rodičovství přináší – zaměstnávání těhotných žen a rodičů, daňové úlevy pro rodiny s dětmi, rodičovství v souvislosti s podnikáním (SVČ) nebo nutný brzký návrat do práce po rodičovské dovolené.

Zamýšlíte se nad tím, jak lépe skloubit rodinu s prací i s vlastními potřebami k větší spokojenosti všech stran?

 

Stáhnout příručku

 

Další z našich regionálních projektů

Charitativní tombola v rámci vánočního večírku pro zaměstnance Edenred

V rámci každoročního vánočního večírku pro své zaměstnance uspořádal Edenred CZ charitativní tombolu. Za utržené peníze Edenred CZ zakoupil, v rámci projektu Strom splněných přání, dárky pro děti z dětských domovů.

Dárky do tomboly věnovali členové širšího vedení firmy. Zaměstnanci si mohli zakoupit libovolný počet lístků za minimální částku 20 Kč/lístek. Celkem se za lístky do tomboly vybralo 16.083 Kč. Společnost Edenred CZ do tomboly přispěla stejnou částkou a celkový výtěžek tomboly tedy činil krásných 32.165 Kč. Díky tomu udělala firma radost 6 dětem, které obdarovala tablety a mobilními telefony.

Všem zaměstnancům Edenred CZ za jejich štědrost děkujeme. Jsme rádi, že jsme mohli přispět na dobrou věc.

tombola     tombola 2     tombola3

 

Rekonstrukce hřiště pro MŠ Libická

Projekt Jany Ottové na rekonstrukci pískovišť a nákup hraček.

 

Liga vozíčkářů

Zaměstnanci pobočky Brno byli nápomocni u stánku s prodejem výrobků chráněných dílen a divadelním souborům v minidivadlu pro děti.

 

Liga vozíčkářů – Přisedni si ve Vaňkovce.

Finanční příspěvek na akci. Z brněnské pobočky se zúčastnilo 6 zaměstnanců, kteří vždy odpoledne prodávali na stánku výrobky z chráněných dílen.

 

Azylový dům Astras

Nákup lednice a sbírka potravin

 

MŠ a ZŠ Vávrovice

Příspěvek na stavbu zahradního altánu, který bude sloužit jako zahradní učebna

 

Den Země – úklid lesa