Způsoby proplácení poukázek

V hotovosti

Po odevzdání poukázek na pobočce může být partner ihned vyplacen v hotovosti. Vyplacena je částka po odečtení smluvní provize z celkové nominální hodnoty odevzdaných poukázek. Partner dostane jako potvrzení o vyplacení hotovosti pokladní doklad.

Pro výplatu vyšší hotovosti (20 000 - 50 000 Kč dle pobočky) je potřeba kontaktovat pobočku kvůli dostatečné finanční rezervě. Jednorázově lze proplatit maximálně 150 000 Kč (dle zákona č. 253/2008 Sb.).

Cenově výhodnější je vyplacení bezhotovostní platbou na účet nebo kombinací hotovosti a Edenred Profi karty.

Na bankovní účet

Po osobním odevzdání poukázek na pobočce, nebo při zaslání poukázek poštou může partner požádat o bezhotovostní platbu na účet.

Partner na pobočce obdrží potvrzení o převzetí poukázek. Účetní doklad (faktura) je vystavena následující den a je zaslána partnerovi e-mailem. Partner si může fakturu taky stáhnout po přihlášení na naše webové stránky.

Rozdíl celkové nominální hodnoty odevzdaných poukázek a smluvní provize (standardně 5,8 %) je partnerovi připsán na účet do devíti pracovních dní. Bezhotovostní proplacení na bankovní účet je obvykle výhodnější než proplacení v hotovosti. Pro rychlejší připsání peněz na účet může partner zvolit bezhotovostní platbu Express.

Na bankovní účet Express

Při platbě EXPRESS obdržíte finanční prostředky na váš účet nejpozději 4. pracovní den po předání poukázek na našich pobočkách.

Pro stravenku Ticket Restaurant® je stanovena provize - Převod na bankovní účet - EXPRESS ve výši 6,1 %, u ostatních druhů poukázek se provize navyšuje o 0,5 % oproti platbě za standardní převod.

V případě zájmu o Express platbu se informujte na pobočkách Edenred nebo na telefonní lince Zákaznického centra +420 234 662 180.

Edenred Profi karta

Edenred Profi je karta je způsob proplácení poukázek Edenred - peníze za vrácené poukázky jsou převedeny na kartu Edenred Profi. Částka na kartě je okamžitě k dispozici k platbě. Kartu lze využít v nasmlouvané síti dodavatelů nebo k výběru z bankomatu. (Zůstává možnost převodu peněz na bankovní účet.) Platební předplacená karta Edenred Profi je vydávána ve spolupráci s Mastercard.

Mastercard logo

Výhody karty Edenred Profi

  • Maximální bezpečnost při proplácení poukázek na pobočkách Edenred.
  • Vysoká bezpečnost při platbách kartou Edenred Profi (bezhotovostní
    placení)*.
  • Možnost platby odkudkoliv. Kartou Edenred Profi je možné platit i při závozech a to pomocí mobilního platebního terminálu nebo prostřednictvím SMS.
  • Peníze jsou po vrácení poukázek ihned připsány na kartu Edenred Profi a jsou okamžitě připraveny k nákupu v naší síti dodavatelů (velkoobchodů, řetězců). Aktuální seznam smluvních dodavatelů naleznete na www.ticketproficard.cz.
  • Výrazné snížení provize na hotovost při načtení části peněžních prostředků na kartu Edenred Profi. S kartou Edenred Profi můžete mít provizi na výplatu v hotovosti od 5,5%.
Necháte-li si převést na EP kartu peníze za vrácené poukázky v poměru: Provize pro EP kartu Provize pro hotovost
50% a více na EP kartu, zbytek hotovost 5,5% 5,5%
25-49% na EP kartu, zbytek hotovost 5,5% 5,8%
0-24% na EP kartu, zbytek hotovost 5,5% 6,5%


* Příplatek za případný výběr hotovosti z bankomatu je 1,6 % + 30 Kč