Staňte se naším partnerem

Využijte potenciál nových zákazníků, kteří jsou držiteli našich poukázek nebo karet. Zvyšte svou konkurenceschopnost, zviditelněte se na českém trhu. Být našim partnerem je tak snadné.

Začněte přijímat poukázky nebo karty

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Zaregistrujte se na našem webu, vyplňte data pro uzavření smlouvy. Podepište návrh smlouvy, který dostanete e-mailem a zašlete nám ho zpátky.

Případně nám zavolejte na tel. +420 234 662 180, uzavřete smlouvu na naší partnerské lince, nebo si sjednejte schůzku s naším obchodním zástupcem.

Po uzavření smlouvy obdržíte:

  • partnerský kód, který usnadní naši vzájemnou komunikaci
  • samolepky s logem pro označení každé partnerské provozovny
  • vzory poukázek a karet a jejich základní ochranné prvky

Zviditelněte se

Označte svou provozovnu samolepkou na vstupních místech a pokladní zóně.

Udržujte údaje o vaší provozovně aktuální!

Aktuální data o svých provozovnách naleznete na našem webu po přihlášení. Tyto informace pak komunikujeme držitelům poukázek a karet, což jim pomáhá lépe se orientovat a získat přehled o místech, kde mohou své poukázky uplatnit.

 

Informujte zaměstnance

Informujte všechny vaše zaměstnance o tom, že vaše restaurace či obchod přijímá poukázky nebo karty společnosti Edenred. Vysvětlete jim, jak mají postupovat v případě platby poukázkou a kartou. Zamezíte tak nedorozuměním, která mohou odradit získaného zákazníka.    

Seznamte vaše zaměstnance se vzorem poukázky či karty a s ochrannými prvky, dle kterých lze snadno rozpoznat jejich pravost.

 

Odevzdejte poukázky

Poukázky můžete odevzdat k jejich proplacení:

Při osobním odevzdání poukázek obdržíte potvrzení a jejich převzetí a poštou vám bude zaslán daňový doklad. Stejný daňový doklad obdržíte při zaslání poštou.

Vzhledem k bezpečnosti vašich i našich zaměstnanců, upřednostňujeme platbu bankovním převodem. Při platbě Express obdržíte peníze již do 4. dne od doručení poukázek.

 

 

POZOR!

Sledujte pozorně dobu platnosti uvedenou na poukázce! Poukázky proplácíme maximálně do 1 měsíce po skončení jejich platnosti. Dojde-li k jakékoliv změně v používání poukázek (např. změna vizuálu), budete o této skutečnosti včas informováni.