Příjem poukázky Edenred Holiday (bývalý Ticket Holiday®)

Jste cestovní kancelář nebo agentura? Zabýváte se zprostředkováním zájezdů a rekreací v Čechách či zahraničí? Začnete přijímat poukázky Edenred Holiday a získejte potenciál nových zákazníků.

Co to je Edenred Holiday (bývalá Ticket Holiday®)?

Poukázka určena pro úhradu rekreace, pobytu nebo zájezdu v síti cestovních kanceláří. Poskytnutí příspěvku na rekreaci má v ČR dlouholetou tradici. V současné době tento příspěvek poskytuje téměř 15 % zaměstnavatelů.

Proč se stát partnerem Edenred Holiday (bývalá Ticket Holiday)

Úspěch poukázek je závislý na kvalitě partnerské sítě. Proto výběru našich partnerů věnujeme velké úsilí a klademe důraz na skutečné partnerství. Partnerským provozovnám poukázek Edenred Holiday nabízíme:

  • Edenred aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek. To znamená přísun nových klientů pro vás. 
  • Uživatelé poukázek jsou informováni o tom, kde poukázky lze uplatnit, tzn. o členech partnerské sítě. Vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.
  • Uživatelé ve většině případů utratí víc, než je hodnota poukázky. 

 Nabízíme partnerství, založené na propagaci cestovní kanceláře, její nabídky a vytváření společných akcí.

  • Členy partnerské sítě prezentujeme v našem webovém vyhledavači , v bulletinu Edenred News, který je určen pro naše klienty.
  • Každý partner má možnost využít vkládanou inzerci k poukázkám Edenred a poskytnout svou zajímavou nabídku, slevu pro naše uživatele.

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Edenred Multi – přivádí další zákazníky

Poukázka Edenred Multi je plnohodnotným ekvivalentem poukázky Edenred Holiday. Navštíví-li vás zákazník s jednou z těchto dvou poukázek, potvrdíte si, že partnerství s Edenred se opravdu vyplatí.

Podmínky přijímání obou těchto poukázek jsou shodné.

Při zasílání poukázek k proplacení naší společnosti vás prosíme o oddělení těchto dvou poukázek. Tímto snadným krokem přispějete ke zrychlení jejich zpracování a proplacení.

 

Jak se stát partnerem

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.