Příjem poukázky Edenred Service (bývalá Ticket Service)

Poukázky Edenred Service jsou vydávány společností Edenred CZ s.r.o. v souladu se Zákonem č. 111/2006 o pomoci v hmotné nouzi. Držitel této poukázky (fyzická osoba) jejím prostřednictvím čerpá sociální dávky pomoci v hmotné nouzi, přesněji příspěvek na živobytí, pouze však v uvedené finanční hodnotě a rozsahu.

Co je to Edenred Service (bývalá Ticket Service®)?

Poukázky Edenred Service jsou tak určeny výhradně k nákupu potravin, základních hygienických potřeb, oděvů, obuvi, dětského zboží a školních potřeb. Tyto údaje jsou uvedeny na lícové straně poukázky Edenred Service.

Poukázky Edenred Service jsou distribuovány orgány pomoci v hmotné nouzi, mezi něž patří Ministerstvo práce a sociálních věcí, krajské úřady a obecní úřady obcí s rozšířenou působností.

Proč se zapojit do partnerské sítě?

Zapojením se do partnerské sítě získá vaše provozovna nové zákazníky a zapojí se tak do efektivního systému distribuce sociální pomoci v České republice.

  • Uživatelé poukázek cíleně vyhledávají provozovny akceptující poukázky, a ve většině případů utratí více, než je hodnota poukázky.
  • Edenred každoročně aktivně zvyšuje počty uživatelů poukázek, a to znamená přísun dalších klientů pro členy partnerské sítě – poskytovatele služeb.
  • Uživatel je aktivně informován o členech partnerské sítě  a vy tak získáváte významnou konkurenční výhodu.
  • Členy partnerské sítě dále prezentujeme v našem webovém vyhledávači.

 

Staňte se naším partnerem

Přidejte se do naší sítě partnerů a využívejte kupní sílu více než 100 000 každodenních uživatelů.

Chci se stát partnerem

Inspirujte se u konkurence

Podívejte se, kdo z vaší konkurence již přijímá poukázky a karty od Edenred.

Vyhledat partnera

Jaké zboží lze za poukázky nakupovat?

Ticket service


Jak se stát partnerem

Čtete dál, jak se stát členem naší partnerské sítě.