Zpět na přehled článků

2022-02-21

Workshopy Feldenkraisovy metody se slevou až 600 Kč

Naše společnost, Centrum komplexní péče Dobřichovice, poskytuje služby v oblasti rehabilitačního lékařství, fyzioterapie a psychologie. Zároveň také organizuje tematické kurzy pro odbornou i laickou veřejnost.

Celodenní workshopy Feldenkraisovy metody učí účastníky vnímat sebe sama v souvislosti s působením zemské přitažlivosti posuzovat pohyb tak, jak to dělají malé děti – podle pocitu příjemnosti, plynulosti, jednoduchosti, lehkosti a efektivity. Objevují pro sebe nové, zdravější vzorce pohybu.

Cena jednoho workshopu je 1.590,- Kč prezenčně nebo 1.390,- Kč online. Při zakoupení 2 workshopů online získáte slevu 400,- Kč a při zakoupení 2 workshopů prezenčně pak slevu 600,- Kč. Sleva Vám bude odečtena z celkové částky. Do poznámky uveďte “Edenred 2022”.

Workshopy probíhají vždy od 9 do 16 hod.

Termíny:

Na workshopy se přihlásíte pomocí formuláře na našich webových stránkách. Pokud se přihlásíte na dva a více workshopů, do poznámky u každého z nich uveďte „Edenred 2022“.

Slevový kód

Edenred 2022

Platnost nabídky:

  1. 3. – 19. 6. 2022 včetně

Webové stránky:

https://www.ckp-dobrichovice.cz/seminare/category/pro-laiky/

Akceptované způsoby platby:


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.

Zpět na přehled článků