Zpět na přehled článků

2019-09-11

Ty nejkrásnější muzikály v Divadle Hybernia

Silné příběhy, humor, napětí i láska. Oblíbené a celosvětově známé muzikály můžete nyní navštívit v Divadle Hybernia a díky Edenred Benefits Card získat 10% slevu na vstupné.

Zaplaťte na pokladně divadla vstupenku na muzikál kartou Edenred Benefits. Před samotnou platbou řekněte, že platíte s Edenred Benefits Card a sleva 10 % vám bude rovnou odečtena.

Sleva platí do 31.12.2019 na muzikály Tarzan, Mefisto a Galileo. Akce se vztahuje na všechny termíny do konce roku, které jsou aktuálně v prodeji.

Tarzan, muzikál s hity Phila Collinse

Nový muzikál, který vás vezme na nezapomenutelnou cestu džunglí. Slavný příběh mladého muže, který hledá své kořeny a najde lásku svého života. Jeden z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa a jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů v Divadle Hybernia!

Muzikál TARZAN se světovými hity Phila Collinse, který byl za skladbu You will be in my heart nominován na cenu Grammy a píseň získala Zlatý globus a Oscara. Dirigentem třináctičlenného orchestru bude Libor Kapras.

David Gránský, Peter Pecha, Vojtěch Drahokoupil, Petra Vojtková, Ivana Korolová, Eva Burešová, Dita Hořínková, Michaela Gemrotová, Josef Vojtek, Marian Vojtko, Ernesto Čekan, Ladislav Korbel a další.

Mefisto

Znovu prožít mládí? Proč ne? Domluvte se s ďáblem. Mefisto, vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí, láká být znovu mladý stařičkého profesora Fausta. Láska, mládí versus stáří, síla i moc.

Ďáblova nabídka ve výpravném muzikálu na faustovské téma. Nejúspěšnější muzikál divadla, divadelní Cena Thálie pro Josefa Vojtka za hlavní roli.

Josef Vojtek, Jiří Zonyga, Jan Kříž, Petr Ryšavý, Ivana Korolová, Karolina Gudasová, Jaromír Dulava, Michal Novotný, Hana Křížková a další

Galileo

Muzikál plný hvězd. Návrat jednoho z nejúspěšnějších muzikálů v původním hvězdném obsazení. Galileo je opřený o silný příběh, ve kterém diváci najdou vše, za čím na muzikály tak rádi chodí. Lásku, vášeň, intriky nenávist a romanticky laděný boj jedince proti společnosti. Muzikál navíc ohromuje netradiční scénografii i výpravnými kostýmy.

Ivana Chýlková, Janek Ledecký, Josef Vojtek, Petr Kolář, Sabina Laurinová, Dasha, Bohouš Josef a další.

Zpět na přehled článků