prochazka_800x380px.png

Tipy na využití benefitů: jaro 2021

25. 3. 2021

Respirátory, nano roušky i antigenní testy

S radostí oznamujeme, že antigenní testy či nanoroušky a nanorespirátory české výroby pořídíte u našeho nového partnera nanoSPACE! Antigenní testy nabízí i Dr.MaxLékárna Ave nebo Pilulka.czPCR test můžete svými benefity zaplatit u Spadia LAB  i AeskuLab (www.aeskulab.cz). Nově zasmluvněný partner Vyšetři mě (www.vysetri.me) pak provádí testování nejpřesnější metodou RT-PCR na dvou pražských pobočkách.

tipy-brezen-loga-1.PNG

Dejte svému tělu dárek ke Světovému dni zdraví

Sleva 200 Kč na dentální hygienu (více na bit.ly/SlevaDentisto), multivitaminové přípravky a další zdraví prospěšné výrobky se slevou 6 % na Pilulka.cz (slevový kód JEXUK6RM) nebo ochutnávkový balíček KetoDiet se slevou 50 % (slevový kód MASTERCARD50). Obě poslední slevy platí do 31. 3. - více informací na www.mujmastercard.cz/vyhody.html. Potřebovali byste omladit nebo vytvarovat nějakou partii svého těla, abyste se cítili lépe? Prozkoumejte nabídku Formé Clinic.

tipy-brezen-loga-2.PNG

Poradny a workshopy pro vaši pohodu

Naučte se rozpoznávat signály svého těla a lépe a rychleji se vyrovnávat se stresem. Udělejte si radost a kupte si dárkový poukaz na workshop u Jakuba Chomáta (více na www.jakubchomat.cz, certifikovaného lektora Wim Hof Method

Dopřejte si i péči o svou psychickou pohodu. K dispozici jsou vám on-line poradny psychologické -TymosiaTerap.ioMojra - nebo i nutriční, v nichž vám odborníci pomohou zdravě zhubnout nebo se dostat do formy po porodu apod. jako například Jíme jinak, iFit.cz (https://ifit.cz/), It’s my life! https://www.itsmylife.cz/poradny/).

tipy-brezen-loga-3.PNG

Nakupujte on-line, chráníte nejen své zdraví

Každý měsíc zasmluvníme cca 30 nových partnerů, z nichž většina provozuje i e-shop. V současnosti si můžete vybrat z více než 100 e-shopů, v nichž zaplatíte svou stravenkovou kartou. Jejich výčet najdete po zadání typu vaší karty do filtru "Možnosti platby" ve vyhledavači v cafeterii nebo do filtru "EDENRED CARD" ve vyhledavači na edenred.cz. Partnery bez  kamenné provozovny hledejte pod záložkou "Prohlédněte si partnerské e-shopy"  v cafeterii nebo pod odkazem "SEZNAM E-SHOPŮ" ve vyhledávači provozoven na www.edenred.cz/vyhledavac-provozoven.

tipy-brezen-loga-4.PNG

Uzavření kamenných provozoven nám nevadí

Vyberte si z více než 200 e-shopů, kde nakoupíte svou benefitní kartou (volnočasovou peněženkou). Jejich výčet najdete po zadání typu vaší karty do filtru "Možnosti platby" ve vyhledavači v cafeterii nebo do filtru "EDENRED CARD" ve vyhledávači na edenred.cz. Partnery bez kamenné provozovny hledejte pod záložkou "Prohlédněte si partnerské e-shopy" v cafeterii. Doporučujeme prohlédnout si nabídku na e-shopu Knihy Dobrovský, kde do 31. 3. nakoupíte s exkluzivní slevou 10 %. Více informací na bit.ly/3vyoQuT.

tipy-brezen-loga-5.PNG

Sport a vzdělávání u vás doma

Víte, že můžete cvičit pilates, studovat bytový design nebo absolvovat kurz emoční inteligence pod vedením zkušených lektorů, aniž byste překročili práh svého domova? Draw Planet nabízí on-line kurzy kreslení (akvarel, portrét, krajina), počítačové grafiky i kaligrafie. Naučte se psát všemi deseti na Psaní hravě nebo připravovat zdravé dezerty s minimem tuků a cukrů na Jíme jinak (www.jimejinak.cz) . Velký výběr on-line sportovních i zájmových kurzů najdete na Slevomat.cz, Mindful Life (www.mindful-life.cz), Allegria.cz nebo v kategorii "Sport a kultura" vašeho vyhledávače v cafeterii. Zajímavé on-line přednášky a konference naleznete na www.smsticket.cz.

tipy-brezen-loga-6.PNG

Kultura se přesouvá on-line a čeká na vaši podporu

Sledujte divadelní či filmové představení z vašeho obývacího pokoje. Tady jsou jen některé ze scén, které nabízí svá představení on-line: Slezské divadlo Opava, Divadlo v Dlouhé nebo kino Aerovod.  Divadlo na Vinohradech nabízí zvukové záznamy svých "Večerů bez líčidel" (www.divadlonavinohradech.com) a on-line můžete shlédnout i světové premiéry baletu ND (www.narodni-divadlo.cz/cs/aktuality/online-on-youtube-world-premiere-of-the-czech-national-ballet). Podpořte své idoly nákupem  e-vstupenky nebo dárkového poukazu. Další on-line filmová a divadelní představení naleznete na stránkách www.goout.net.

tipy-brezen-loga-7.PNG

Jak zaplatit za uvedené benefity?

Můžete zaplatit svou benefitní či stravenkovou kartou (respektive stravenkovou nebo volnočasovou peněženkou karty Edenred Card.

Akceptované způsoby platby:

Edenred Card (volnočasová peněženka), Edenred Benefits Card, Ticket Restaurant Card, Edenred Card (stravenková peněženka)