800x380.png

Dárkový poukaz na wellness s platností 12 měsíců

25. 10. 2021

Ať už se rozhodnete strávit v hotelu jeden den, jednu noc nebo i pár dní plných relaxu ve wellness s masáži a večeří nebo si vyberete poukaz v určité hodnotě, čeká Vás nezapomenutelný odpočinek.

Hotel disponuje wellness centrem s šesti saunami, odpočívárnou, vířivkou, relaxačním bazénem, ochlazovacím bazénkem, masážními sprchami, tenisovým kurtem a fitness.

Součástí wellness centra je také fitness a k dispozici jsou Vám šikovné ruce našich masérů a kosmetiček.

Chuťové pohárky můžete uspokojit návštěvou hotelové restaurace s terasou či vinárny.

V těsné blízkosti hotelu najdete Valašské muzeum v přírodě, které představuje unikátní centrum lidového stavitelství a také Jurkovičovu rozhlednu. Okolí hotelu je jak stvořené pro cykloturistiku ať už po cyklostezce Bečva či pro zdatnější cyklisty po vrcholcích místních hor. V hotelu je možno kola uschovat či si také kola zapůjčit. V zimních měsících se můžete těšit také na zasněžené vrcholky a lyžovaní v některém z přilehlých areálů.

Dárkové poukazy je možno zakoupit on-line nebo osobně přímo v hotelu. Rádi Vám na poukaz vepíšeme věnování. Poukaz je platný 1 rok od vydání.

Platnost nabídky:

Není omezena

Webové stránky:

hotel-horal.cz

Akceptované způsoby platby:

Karta – Edenred Card

Karta – Edenred Benefits Card

Karta – Ticket Restaurant Card

Cafeterie – Edenred Benefity Café (e-ticket)

Papírové poukázky – Edenred Multi

Papírové poukázky – Edenred Sport a Kultura

Papírové poukázky – Edenred Holiday

Papírové poukázky – Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.