Thajské masáže v salonech TAWAN s 20% slevou

Czech Republic

Thajské masáže v salonech TAWAN s 20% slevou

5. 6. 2020

Srovnejte si záda po dlouhé době na home office!

Zajděte si odpočinout na dokonalou thajskou masáž do salonů TAWAN. Nyní navíc s 20% slevou na jakoukoliv masáž či dárkový poukaz při platbě Vašimi benefity!

Vyberte si z široké nabídky masáží a zaplaťte přímo v salonu benefitní kartou Edenred Benefits nebo papírovými poukázkami Edenred Multi a Edenred Sport a kultura. Řekněte heslo Edenred a sleva vám bude odečtena rovnou na místě.

TAWAN thajské masáže
Vstupte do světa výjimečných masáží. V široké nabídce masáží můžete najít například relaxační olejové masáže, královské masáže s bylinkami, speciální masáže zad nebo uvolňující masáže pro těhotné maminky.

Salony TAWAN najdete v osmi městech po celé ČR - Praha, Brno, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Říčany, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou.

Platnost nabídky:

do 30. 6. 2020

Platnost dárkových poukazů Tawan je 6 měsíců od zakoupení.

Webové stránky:

www.tawan.cz

Akceptované způsoby platby:

Benefitní karty: Edenred Benefits Card a Edenred Card

Papírové poukázky: Edenred Multi, Edenred Sport a kultura

Před platbou řekněte obsluze heslo EDENRED.

Další články

Letní jazykové kurzy za akční ceny

Naučte se cizím jazykům a využijte akčních cen letních kurzů. Jazyková škola Britannika nabízí kurzy vedené českými lektory i rodilým mluvčím. Navíc vlastní certifikát s největším počtem ověřených referenci v Praze.

Číst více1. 6. 2019

Splňte si svůj sen - Jízda ve sporťácích nyní výhodně se slevou 15%

Kupte si Jízdu ve sporťácích, zaplaťte prostřednictvím Edenred Benefity Café a nebo Eddenred Benefits Card a získejte slevu 15%.

Číst více15. 5. 2019

Zdarma zubní pasta a kartáček jako bonus k dentální hygieně.

Vyzkoušejte dentální hygienu a získejte zubní pastu a kartáček zdarma. Akce platí pro všechny zákazníky, kteří absolvují ošetření do 30. 6. 2019 a zaplatí jej kartou Edenred Benefits Card.

Číst více2. 5. 2019