OfficeFitness_800x380px

Sleva na roční online program OfficeFitness

20. 2. 2023

Sedíte dlouhé dny za počítačem, hrbíte se u něj, bolí vás záda, krční páteř nebo ruka od práce s myší? Alespoň několika zmíněnými neduhy trpí téměř 79% současné populace.

Vyvinuli jsme pro vás speciální online program, který vám pomůže ke zlepšení negativních projevů sedavého zaměstnání a působí také preventivně proti civilizačním nemocem, které sedavý životní styl způsobuje. Kromě deformace těla se jedná se o cukrovku, obezitu, řídnutí kostí nebo kardiovaskulární onemocnění.

Stačí 5 minut denně

Stačí 5 minut denně. Ano, většina lekcí je koncipována tak, abyste si během práce našli čas na sebe a během 5 minut. Jakékoliv cvičení má efekt pouze tehdy, pokud se provádí pravidelně.

Nastavíte si správně pracovní místo a díky návykovému cvičení pomocí krátkých bloků na každý pracovní den se budete cítit lépe, zdravěji a veseleji. Každý pracovní den na vás čeká po celý rok originální lekce.

Nemusíte se převlékat ani nikam chodit, stačí si najít ve svém programu 5 minut denně. Procvičíme postupně celé tělo, hlavně nejzatíženější partie po dlouhém sezení, nastavíme si pracovní místo, uvolní a posílí svoje oči, naučíme se zvládat stres pomocí dechových cvičení, omladíme svůj obličej pomocí obličejové jógy a mnohem více. Každodenní zdravý návyk si prostě zamilujete. Potřebujete jen svůj počítač nebo mobil a rozhodnutí chtít se cítit lépe a zdravě.

Každý pracovní den vám také přijde připomínkový email, abyste věděli, že nadešel ten správný čas, udělat si přestávku. Jen pro sebe, pro svoje tělo, pro zlepšení nálady.

Kromě zmíněných benefitů vám pravidelné 5minutovky kromě zlepšení kondice přinesou také méně nemocí pohybového aparátu, zvýšení výkonnosti a

Speciální nabídka

Využijte speciální nabídku pro EDENRED klienty s cenovým zvýhodněním ve výši 20 %.

Platnost akce

Od 1.3.2023 do 31.12.2023

Další informace

Akceptované způsoby platby

  • Karta – Edenred Card
  • Karta – Edenred Benefits Card