Zpět na přehled článků

2020-07-08

Sleva 450 Kč při rezervaci ubytování na 3 a více nocí

Získejte jedinečnou slevu, která Vám přijde na letní dovolené vhod! Rezervujte si pobyt na 3 a více nocí v síti ehotel.cz a nebo například v zahraničí pomocí proplácení pobytu na Booking.com a nebo přes zálohovou fakturu od hotelu či cestovní kanceláře. Všechny možnosti, jak uplatnit své benefitní body na ubytování kdekoliv na světě naleznete na webových stránkách ehotel.cz.

Jak funguje ehotel.cz?

Platforma ehotel.cz Vám umožní ubytovat se kdekoliv na světě za Vaše benefitní body. Pro rezervaci ubytování můžete využít síť 2 500 českých hotelů a penzionů z nabídky nebo si vybrat ubytování kdekoliv jinde. V takovém případě ehotel.cz proplatí poskytovateli ubytování zálohovou fakturu nebo zajistí rezervaci vybraného ubytování např. na Booking.com nebo jiných platformách.

Jak slevu využít?

Při vytváření rezervace na ehotel.cz, platbě za ubytování z jiných rezervačních portálů nebo přes zálohovou fakturu vložte do kolonky Uplatnit voucher kód “EDENRED2020” (toto pole naleznete u volby metody platby, tedy u Vašich benefitů). Automaticky se odečte částka 450 Kč z ceny rezervace.

Platnost nabídky:

do 31. 8. 2020

Webové stránky:

www.ehotel.cz

Akceptované způsoby platby:

Edenred Card, Edenred Benefits Card, Edenred Benefity Café

Zpět na přehled článků