Sleva 450 Kč při rezervaci ubytování na 3 a více nocí

Sleva 450 Kč při rezervaci ubytování na 3 a více nocí

Czech Republic

Sleva 450 Kč při rezervaci ubytování na 3 a více nocí

8. 7. 2020

Získejte jedinečnou slevu, která Vám přijde na letní dovolené vhod! Rezervujte si pobyt na 3 a více nocí v síti ehotel.cz a nebo například v zahraničí pomocí proplácení pobytu na Booking.com a nebo přes zálohovou fakturu od hotelu či cestovní kanceláře. Všechny možnosti, jak uplatnit své benefitní body na ubytování kdekoliv na světě naleznete na webových stránkách ehotel.cz.

Jak funguje ehotel.cz?

Platforma ehotel.cz Vám umožní ubytovat se kdekoliv na světě za Vaše benefitní body. Pro rezervaci ubytování můžete využít síť 2 500 českých hotelů a penzionů z nabídky nebo si vybrat ubytování kdekoliv jinde. V takovém případě ehotel.cz proplatí poskytovateli ubytování zálohovou fakturu nebo zajistí rezervaci vybraného ubytování např. na Booking.com nebo jiných platformách.

Jak slevu využít?

Při vytváření rezervace na ehotel.cz, platbě za ubytování z jiných rezervačních portálů nebo přes zálohovou fakturu vložte do kolonky Uplatnit voucher kód “EDENRED2020” (toto pole naleznete u volby metody platby, tedy u Vašich benefitů). Automaticky se odečte částka 450 Kč z ceny rezervace.

Platnost nabídky:

do 31. 8. 2020

Webové stránky:

www.ehotel.cz

Akceptované způsoby platby:

Edenred Card, Edenred Benefits Card, Edenred Benefity Café

Další články

Synlab-test

Na všech odběrových místech SYNLAB pouze při platbě kartou Edenred.

Číst více17. 5. 2022

Infuze s vitaminem C 4 + 1 ZDARMA

„Zasloužíte si vypadat a cítit se skvěle!“

Číst více12. 5. 2022

Odvykací pobyt se slevou v hotelu s wellness

Součástí odvykacích pobytů je možnost využití místního wellness, konzultace s adiktologem a výživovou poradkyní a lekce angličtiny.

Číst více11. 5. 2022