Zpět na přehled článků

2019-08-08

Skvělé letní čtení s poštovným zdarma

Speciální nabídka Albatros Media pro držitele karty Edenred Benefits

Vyzkoušejte nákup knih s Edenred Benefits Card. Světové i české bestsellery, žhavé novinky, knihy pro čtenáře všech věkových kategorií. Vyberte si podle svého přání, objednejte online a získáte poštovné zdarma.

Jak na to?

Nakupte na www.albatrosmedia.cz, při objednávce použijte slevový kód EDENRED, v košíku zvolte platební metodu „Platební brána“. Budete přesměrováni na platební bránu, kde platbu provedete stejně jako běžnou platební kartou. Poštovné máte od nás zdarma.

Nabídka platí pouze do 31. 8. 2019 na www.albatrosmedia.cz při nákupu za 250 Kč a více.

Internetové knihkupectví Albatrosmedia.cz Vám přináší ty nejkrásnější knihy a díky nim i nové příběhy, zážitky a světy fantazie. Nabízí více než 8 500 knih z vlastní produkce pro čtenáře všech věkových kategorií. Albatros Media v návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 vydává více než 2000 knižních titulů ročně. Zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, Domino a partnerský projekt Edice České televize.

Zpět na přehled článků