FOOD_800x380px_1.png

Péče o zdraví začíná na talíři

14. 6. 2022

Kde se zdravě najíst

Jste vegan, vegetarián, nebo se stravujete podle zásad makrobiotické či paleo diety? Vybrali jsme z našich partnerů ty, kteří nabízejí jídla právě pro vás. Zjistěte, kam to máte pro zdravý oběd nejblíže.

FOOD_restaurace_2.png

Prodejny zdravé výživy ve vašem městě

Neustále se snažíme zvyšovat počet prodejen, kde nakoupíte zdravé potraviny se svou stravenkovou kartou. Některé z nich jsou možná přímo ve vašem sousedství. Nenašli jste ve výčtu našich partnerů prodejnu, kde nakupujete se stravenkovou kartou nejraději? Napište nám a my ji doplníme. Pokud máte ve svém okolí prodejnu, která sice nabízí zmiňovaný sortiment, ale nelze v ní platit stravenkami či kartami od Edenredu, doporučte nám ji a my se to pokusíme napravit. Více se dozvíte v našem článku.

FOOD_nakup_1.png

Zdravé potraviny na e-shopech

Máte to do kamenné prodejny se zdravou výživou daleko? Vyzkoušejte e-shopy se zdravou výživou, kde můžete platit se svou stravenkovou kartou on-line.

Inspirujte se recepty programu FOOD

Objevte originální, nutričně vyvážené recepty navržené evropskými šéfkuchaři v rámci projektu FOOD. Více o programu FOOD se dozvíte v našem článku.

food-banner.png

Zdravé svačinky ve fitness i v práci

Automaty se zdravými svačinami můžete najít ve firemních i jiných veřejných prostorách. Pokud jsou označené nálepkou Edenred, nebo pokud se jedná o automat Freshpoint, můžete směle nakoupit svou stravenkovou kartou. A která sportovní centra umožňují platby volnočasových aktivit i občerstvení kartami od Edenredu? Dozvíte se v článku Zdravá svačinka ve fitku i v práci.

FOOD_restaurace_3.png

Sport a relax s benefity od Edenredu

Mezi našimi partnery jsme vyhledali ty, kteří nabízejí jak sportovní vyžití, tak i možnost nákupu občerstvení. Podívejte se,jestli máte ve svém okolí některé z nich.

FOOD_restaurace_5.png


Akceptované způsoby platby

  • Edenred Card (stravenková peněženka)
  • Ticket Restaurant Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.