B4L23-headliners3-800x380

Na Beats for Love míří Tiësto, Hardwell, Deadmau5 a další!

30. 3. 2023

Nejlepší 4-denní párty roku!

Festival Beats for Love zveřejňuje jedno obří jméno za druhým a slibuje nejlepší line up v historii!

Do České republiky míří 3 legendy a jedny z nejzásadnějších postav celé elektronické taneční hudby. V Ostravě tak v létě vystoupí Tiësto, Hardwell či Deadmau5. Chybět ale nebudou ani populární Blasterjaxx, držitel Grammy Imanbek či jeden z nejpopulárnějších house Djs a producentů James Hype.

V Dolních Vítkovicích vystoupí 5. až 8. července i velmi zvučná jména z drum and bass scény! Konkrétně hitmakeři Sub Focus, Wilkinson, Netsky či Sigma. Dále nebude chybět nejlepší D&B DJ na světě A.M.C nebo francouzský projekt Dirtyphonic, který vystoupí se svou novou Live show.

Další live vystoupení a rovnou i s částí symfonického orchestru předvede kanaďan Apashe a house fanoušky určitě potěší jména jako Mark Knight, Solardo či Eats Everythink. Kompletní soupis jmen najdeš na www.b4l.cz nebo na festivalovém FB a IG profilu.

Tak neváhej, pořiď si vstupenku za benefitní body od Edenredu a vyraž na začátku léta do Dolních Vítkovic na tu nejlepší 4-denní párty roku!

Platnost nabídky

Do 5. července 2023

Webové stránky

https://www.ticketstream.cz/vstupenky/beats-for-love-2023

Akceptované způsoby platby:

Karta – Edenred Card (volnočasová peněženka)

Karta – FKSP Edenred Card (volnočasová peněženka)

Karta – Edenred Benefits Card


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.