Zpět na přehled článků

2023-03-15

Luxusní wellness a relaxace v Českém Švýcarsku s večeří

Wellness a relaxace v 4* Park Hotelu Morris Nový Bor jsou jedinečným zážitkem pro tělo i mysl. Tento luxusní hotel nabízí moderní saunový svět, vířivku, solnou jeskyni, relaxační zónu a fitness centrum. Můžete se mohou těšit na venkovní terasu s výhledem na upravený park a dokonalou relaxaci v krásném prostředí.

Budete ubytovaní v příjemně zařízeném dvoulůžkovém pokoji výhledem do parku nebo na klidnou vilovou čtvrť. V elegantním prostředí hotelové restaurace Atrium okusíte vynikající gastronomii. Kromě každodenní snídaně si dopřejete také jednu večeři o 3 chodech zdarma, která je pro vás již zahrnuta v ceně balíčku. Během dne zde můžete ochutnat typické české nebo italské speciality a kochat se přitom fantastickými výhledy do upraveného parku.

Nový Bor je malebné městečko obklopené krásnou krajinou a je známé především díky své dlouhé sklářské tradici. Nádherné přírodní scenérie Českého Švýcarska, které se nachází nedaleko města, nabízí návštěvníkům nezapomenutelné zážitky a možnost výletů po pěších trasách plných skalních útvarů a malebných koutů. Navštívit můžete i nedaleký renesanční zámek Lemberk nebo zříceninu hradu Tolštejn, která se nachází kousek za městem.

Akční cena:

4 499 Kč (namísto 8 900 Kč) pro 2 osoby + 2 děti (dítě do 3 let zdarma)

V ceně nabídky

Podmínky uplatnění

Platnost akce:

Od 14.3.2023 do 30.6.2023

Více informací

animod.cz/p/4-luxusni-wellness-a-relaxace-v-ceskem-svycarsku-s-veceri

https://www.facebook.com/animodcz

https://www.instagram.com/animod.cz/

Akceptované způsoby platby

Zpět na přehled článků