Léto jsou zážitky – prožijte je naplno! | Články akční nabídky | Edenred

Czech Republic

Léto jsou zážitky – prožijte je naplno!

22. 7. 2019

Léto je v plném proudu a s ním i nové zážitky. Proto jsme ve spolupráci se společností Allegria - Firma na zážitky, s.r.o. připravili speciálně pro Edenred zákazníky 10% slevu na všechno v kategorii zážitků do 1 000 Kč. Najdete zde výběr toho nejlepšího z nabídky a za skvělou cenu. Ať už tedy zážitek vybíráte sami pro sebe, nebo chcete obdarovat své blízké, v sekci zážitků do tisícovky nešlápnete vedle.

Jak slevu získat? Stačí objednat zážitek online, zaplatit kartou Edenred Benefits a v objednávce zadat slevový promokód ve tvaru: all0619.

Akce platí do 31.8.2019.

Naše letní tipy:

Splňte si svůj sen a dostaňte se doslova do čokoládového nebe. Také jste se někdy chtěli procházet mezi těmi nejlepšími čokoládami světa a objevit tajemství jejich výroby? Právě teď se Váš sen může stát skutečností. Proniknete do světa výroby čokolády, ochutnáte ty nejlepší kousky z celého světa a také si svou vlastní sami vyrobíte.

Načerpejte novou energii a dostaňte do rovnováhy tělo i mysl díky propojení prastaré japonské tlakové masáže a léčebné metody Shiatsu. Objevte kouzlo unikátní masáže a dědictví výjimečné japonské kultury.

Starší model tohoto vozu si zahrál hlavní roli ve známém snímku 60 sekund. Zvuk i síla nadupaného motoru, moderní interiér a monstrózní vizáž... nejen to je lákadlem pro každého, kdo chce zažít životní jízdu a vydat se vstříc adrenalinovému zážitku. Tuhle jízdu si prostě potřebujete zapsat do svého auto-moto deníčku.

Fascinuje Vás svět divokých šelem, jejich chování, typický vzhled a jejich nespoutanost? Vyvolávají ve Vás respekt, obdiv i vášeň? Chcete se o nich dozvědět více a poznat je skutečně z blízka? Pak za nimi nemusíte cestovat tisíce kilometrů, abyste je mohli mít doslova na dosah ruky. V Jihomoravském kraji v lesích Přírodního parku Bobrava Vám nabízíme blízké seznámení s těmito šelmami.

Další články

Letní jazykové kurzy za akční ceny

Naučte se cizím jazykům a využijte akčních cen letních kurzů. Jazyková škola Britannika nabízí kurzy vedené českými lektory i rodilým mluvčím. Navíc vlastní certifikát s největším počtem ověřených referenci v Praze.

Číst více1. 6. 2019

Splňte si svůj sen - Jízda ve sporťácích nyní výhodně se slevou 15%

Kupte si Jízdu ve sporťácích, zaplaťte prostřednictvím Edenred Benefity Café a nebo Eddenred Benefits Card a získejte slevu 15%.

Číst více15. 5. 2019

Zdarma zubní pasta a kartáček jako bonus k dentální hygieně.

Vyzkoušejte dentální hygienu a získejte zubní pastu a kartáček zdarma. Akce platí pro všechny zákazníky, kteří absolvují ošetření do 30. 6. 2019 a zaplatí jej kartou Edenred Benefits Card.

Číst více2. 5. 2019