Léto jsou zážitky – prožijte je naplno! | Články akční nabídky | Edenred

Léto jsou zážitky – prožijte je naplno! | Články akční nabídky | Edenred

Czech Republic

Léto jsou zážitky – prožijte je naplno!

22. 7. 2019

Léto je v plném proudu a s ním i nové zážitky. Proto jsme ve spolupráci se společností Allegria - Firma na zážitky, s.r.o. připravili speciálně pro Edenred zákazníky 10% slevu na všechno v kategorii zážitků do 1 000 Kč. Najdete zde výběr toho nejlepšího z nabídky a za skvělou cenu. Ať už tedy zážitek vybíráte sami pro sebe, nebo chcete obdarovat své blízké, v sekci zážitků do tisícovky nešlápnete vedle.

Jak slevu získat? Stačí objednat zážitek online, zaplatit kartou Edenred Benefits a v objednávce zadat slevový promokód ve tvaru: all0619.

Akce platí do 31.8.2019.

Naše letní tipy:

Splňte si svůj sen a dostaňte se doslova do čokoládového nebe. Také jste se někdy chtěli procházet mezi těmi nejlepšími čokoládami světa a objevit tajemství jejich výroby? Právě teď se Váš sen může stát skutečností. Proniknete do světa výroby čokolády, ochutnáte ty nejlepší kousky z celého světa a také si svou vlastní sami vyrobíte.

Načerpejte novou energii a dostaňte do rovnováhy tělo i mysl díky propojení prastaré japonské tlakové masáže a léčebné metody Shiatsu. Objevte kouzlo unikátní masáže a dědictví výjimečné japonské kultury.

Starší model tohoto vozu si zahrál hlavní roli ve známém snímku 60 sekund. Zvuk i síla nadupaného motoru, moderní interiér a monstrózní vizáž... nejen to je lákadlem pro každého, kdo chce zažít životní jízdu a vydat se vstříc adrenalinovému zážitku. Tuhle jízdu si prostě potřebujete zapsat do svého auto-moto deníčku.

Fascinuje Vás svět divokých šelem, jejich chování, typický vzhled a jejich nespoutanost? Vyvolávají ve Vás respekt, obdiv i vášeň? Chcete se o nich dozvědět více a poznat je skutečně z blízka? Pak za nimi nemusíte cestovat tisíce kilometrů, abyste je mohli mít doslova na dosah ruky. V Jihomoravském kraji v lesích Přírodního parku Bobrava Vám nabízíme blízké seznámení s těmito šelmami.

Další články

Online jazykové konverzační kurzy za zvýhodněnou cenu

PROCVIČTE SI KONVERZACI ONLINE

Číst více10. 8. 2022

50% sleva na vstupné pro návštěvníky Skalka Family Parku v Ostravě

Až 40 atrakcí, zoopark s bludištěm a jelení lávkou, největší lanové centrum na Moravě a skvělý doprovodný program.

Číst více10. 8. 2022

Široká nabídka dioptrických a slunečních brýlí

Do odvolání 30% sleva na veškerá dioptrická skla včetně multifokálních

Číst více5. 8. 2022