Kalich_800x380px.png

Letní divadelní scéna Prima hvězdné léto pod Žižkovskou věží

2. 6. 2022

VSTUPENKY NA LETNÍ DIVADELNÍ SCÉNU PRIMA HVĚZDNÉ LÉTO POD ŽIŽKOVSKOU VĚŽÍ

Popis nabídky:

Letní scéna Divadla Kalich a jeho hostů odstartuje čtvrtý ročník Prima Hvězdného léta pod žižkovskou věží 28. června 2022 a hrát bude až do 7. září 2022. Divadelní scéna se nachází nedaleko centra, přímo pod známou dominantou Prahy, televizním vysílačem na Žižkově. Je obklopena rozlehlým parkem, který divákům přirozeně vytváří malebný foyer. Nejen umístění, ale také program letní scény je atraktivní. Přináší výběr toho nejlepšího, co se v Praze uvádí z komediálního žánru. Navíc se na jevišti scény vystřídá tolik hereckých hvězd a uznávaných jmen, kolik jich v žádné jiné letní produkci nenapočítáte.

Vedle osvědčených komediálních titulů i novinek pořádajícího Divadla Kalich, Komorního divadla Kalich a Divadla Palace, program nabídne také vyhledávané tituly Saturnin, Caveman, Můžem i s mužem, Dva nahatý chlapi, Carmen Y Carmen, Hrdý Budžes, Ivánku, kamaráde, můžeš mluvit? či jevištní talk show Jana Krause a své koncerty tradičně odehrají i Tomáš Klus, Ondřej Havelka s Melody Makers či 4TET. Sobotní dopoledne budou patřit pohádkám pro děti.

Letní scéna pod žižkovskou věží bude i toto léto kryta lehkou střechou chránící diváky před deštěm i slunečními paprsky. Stejně jako v předchozích ročnících nabídne náročnějším divákům VIP zónu se samostatným zázemím, barem, welcome drinkem a místy v předních řadách.

Před představením, o pauze i po konci představení jsou Vám k dispozici bary přímo v areálu divadla, kde si může vybrat z široké škály alkoholických i nealkoholických nápojů a drobného občerstvení. Další zpříjemnění nabízejí dvě restaurace v areálu vysílače a dále útulná zahradní restaurace v parku vedle letní scény.

Veškeré informace o letní scéně naleznete na www.hvezdneleto.cz

Těšíme se na vás!

Platnost nabídky:

Do 7. 9. 2022

Webové stránky:

www.hvezdneleto.cz

Akceptované způsoby platby:

  • Karta – Edenred Card (volnočasová peněženka)
  • Karta – FKSP Edenred Card (volnočasová peněženka)
  • Karta – Edenred Benefits Card
  • Papírové poukázky – Edenred Multi
  • Papírové poukázky – Edenred Sport a Kultura
  • Papírové poukázky – Edenred Compliments


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.