Zpět na přehled článků

2023-02-15

Láhev BIO Levandulového Prosecca na uvítanou

Ideální balíček pro dvě přítelkyně, matku s dcerou, partnery

První pomoc při vyčerpání fyzickém, psychickém i duševním
Čajový rituál na uvítanou s přímou aromaterapií pro kvalitní spánek první noci
Degustační bylinné menu z českého kalendáře“ s očistou střeva, trávícího systému a nastartování dynamické regenerace a vlastní imunity celostní cestou funkční medicíny s „guilty pleasure“ ochutnávkami BIO Levandulového sektu, BIO Levandulového virgin mojita, levandulového koňaku a svařeného vína v průběhu pobytu.
Dvě noci v maringotce Detox civilizační a duševní
Masáž well being pro klidnou mysl a veselé střevo 90´
Hydroterapie podle Hildegardy z Bingenu
Nordic walking na Hrad Točník
Plná penze s výživovým poradcem
BIO Levandulová harmonizovaná voda každý den v maringotce
BIO kosmetika samozřejmostí
Procházky po vápencových mořích
Vnitřní klid při sledování čisté přírody, bio sadu, Mohyl kolem Levandulového údolí, BIO zahrad i nezapomenutelné výhledy z maringotky na BIO pole
Poradenství neuropatů pro vás i vaši rodinu, jak využít byliny ve 21. Století
Jak se vyznat v fake news v oblasti lidského zdraví s poradním týmem vědců, lékařů, sester, neuropatů a celostních terapeutů týmu Levandulového údolí

O naší maringotce v BIO Levandulových polích

Je ráno. Vy se probouzíte a z postele vidíte zajíce a laňky na loukách a polích se snopy. Od stolku s BIO Levandulovou harmonizovanou vodou a BIO Levandulovým Proseccem vnímáte ticho a klid v BIO Levandulových polích. Ráj na zemi pro klidnou mysl a imunitu z čisté přírody. Takové je ubytování v naší maringotce.

Součástí maringotky je vlastní toaleta a sprchový kout s BIO Levandulovou kosmetikou. Ručníky i další potřeby jsou k dispozici. Přivítáme vás BIO Levandulovou harmonizovanou vodou pro klidnou mysl, pevné nervy a sladký spánek.

Vše pro váš největší komfort a pohodlí.

Nevíte kdy přijet? Poradíme vám:

Barevné jaro vynáší růžové sakury a náš BIO višňový sad všude kolem. Levandulové údolí se stává na dva měsíce BIO Pampeliškovým polem, královstvím sladké vůně a probouzejících se BIO zahrad. Včel, hmyzu i ptáků.

Léto se nese ve znamení “modrého z nebe". Lány kvetoucí BIO Levandule Chodouňské, klid a mír v duši, motýli a včely. Východy a západy slunce, které jsou skoro na dosah ruky. Teplý vzduch nesoucí se všude kolem a jemný větřík při večerním posezení na verandě maringotky.

Podzimní ubytování přináší kromě duševní hygieny, naší péče, skvělé kuchyně i výhled do snopů a luk kolem nás. Také do kopců "na Mohylách" i do zelené BIO Levandule Chodouňské se sestřihem "na ježka". Naše sakury i BIO višňový sad se zbarví do červena. Stromy a keře kolem rozehrají paletu barev od žluté až po fialovou.

Zima. Klid. Ticho. Tlukot vlastního srdce. Někdy křupavý sníh, někdy pouze bílá poleva na BIO Levandulových polích, které dojímá i tu nejvyčerpanější duši na planetě. Vůně dřeva, krbová kamna, svíčky a linoucí se aromaterapie BIO Levandule Chodouňské. Duševní hygiena, nové energie, chuť do života i vitalita z čisté přírody. To jsou zimní dny v Levandulovém údolí.

S BIO Levandulovým Proseccem, Levandulovým mojitem nebo vaječným koňakem pak budete sledovat zapadající slunce s energiemi vápencových moří a omamnou vůní BIO Levandule Chodouňské, kterou cítí naši hosté v každém ročním období.

Po výletech na Svatého Jana pod Skalou, Točník, Žebrák, Karlštejn, Křivoklát a nebo návštěvě Lomu Amerika či Muzea M. D. Rettigové si můžete pochutnat na menu z českého kalendáře v naší restauraci. V našem obchodě vám rádi poradíme a nabídneme BIO nápoje a produkty pro detoxikaci a očistu nervové a trávící soustavy.

Kontaktovat osobně můžete Milenu Krčálovou: milena@levanduloveudoli.cz

Pátek až neděle - 9 999 Kč / v červnu, červenci a srpnu 11 999 Kč

Pondělí až středa 2023 nebo středa až pátek 2023 8 999 Kč / v červnu, červenci a srpnu 9 999 Kč

Po zakoupení voucheru může obdarovaný případně vy sami požádat o termín rezervace s roční platností.

Platnost nabídky:

Nabídka je platná do 7. 5. 2023

Webové stránky:

www.levanduloveudoli.cz

Akceptované způsoby platby:


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků