Kde se nechat otestovat pred dovolenou?

Czech Republic

Kde se nechat otestovat před dovolenou?

27. 5. 2021

Blíží se čas dovolených a absolvování testu na protilátky na Covid-19 je stejně nezbytné, jako kartáček na zuby nebo platný cestovní pas. Proto jsme pro vás připravili výčet našich partnerů, kteří poskytují služby v oblasti testování a u nichž zaplatíte benefitní kartou od Edenred. Vyberte si nejbližší laboratoř a rezervujte si termín s předstihem.

POZOR!

Protože situace se neustále mění, doporučujeme ověřit dostupnost konkrétního typu vyšetření a možnost platby benefity telefonicky, emailem nebo na stránkách našich partnerů ještě před návštěvou dané laboratoře či odběrového místa. Na stránkách partnerů naleznete více odběrových míst, ale ne všechna nutně přijímají produkty Edenred, tak ať neplatíte zbytečně jinými než benefitními prostředky.

SYNLAB

SPADIA

AESKULAB (Praha, Teplice, Ostrava, České Budějovice, Zlín)

Vyšetři mě

Medila Laboratoře

Přijímané platby

  • Edenred Benefits Card

Další články

Využijte léta! Zlepšete si angličtinu v intenzivních kurzech v LITE!

Během jednoho či dvou týdnů v intenzivních kurzech se můžete zbavit ostychu, rozmluvit se, načerpat mnoho nových slovíček, frází a zrychlit své vyjadřování v angličtině až o 100%! Nyní „rozvolňovací“ bonus 1250 Kč

Číst více10. 6. 2021

Letní akce: 10 % navíc při koupi dárkového poukazu na ubytování

Přemýšlíte, kam letos vyrazit na dovolenou? Využijte Vaše benefity a zarezervujte si ubytování včas, protože kapacity hotelů a penzionů v oblíbených destinacích po ČR se rychle plní. Při koupi dárkového poukazu na ehotel.cz získáte nyní 10 % jeho hodnoty navíc!

Číst více8. 6. 2021

Darujte zážitky, ne věci!

Přinášíme vám proto univerzální dárkový voucher - krásný dárek pro všechny milovníky cestování.

Číst více8. 6. 2021