Zpět na přehled článků

2019-08-08

Dovolená plná zážitků s 15% slevou

Máte chuť poznávat krásy Česka, nechat se okouzlit městečkem plným žlutých domů, zelení parků nebo turistickými a přírodními zajímavostmi okolí? K tomu neomezeně využívat venkovního i vnitřního akvaparku Aquaforum? Poznat ze sedla našeho kola úžasnou cyklostezku podél řeky Ohře? Anebo jen tak lenošit na lehátcích v nádherném atriu a popíjet příjemně vychlazený drink? Rádi právě Vám nabídneme nadstandardní komfort a příjemné prostředí našeho hotelu.

Objednejte si pobyt v BOUTIQUE & SPA HOTEL TŘI LILIE**** FRANTIŠKOVY LÁZNĚ, zaplaťte kartou Edenred Benefits Card nebo poukázkami Edenred Multi, Holiday a Compliments a získejte slevu 15 %.

15% sleva platí nejen pro Vás, ale i Vaše blízké, kteří mohou přijet nezávisle na Vás. Sleva se vztahuje i na ostatní pobyty z nabídky včetně dárkového poukazu. Informace k rezervaci níže.

DOVOLENÁ PLNÁ ZÁŽITKŮ

Zažijte týden dovolené a prázdnin plný odpočinku, výletů, zážitků a sportu v romantickém prostředí Boutique & Spa hotelu Tři lilie a jeho blízkém okolí.

Platnost pobytu: 2.6. – 29.9.2019

SLUŽBY ZAHRNUTÉ V POBYTU:

dovolenaceny.jpg

SPECIÁLNÍ ZÁŽITKY BĚHEM POBYTU:

Kompletní nabídku se zvýhodněnou 15% slevou naleznete na www.trililie.cz/zvyhodnenepobyty/. Široké možnosti pro trávení volného času doporučí www.trililie.cz/volny-cas/.

Jak uplatnit slevu na ubytování v Boutique & Spa hotelu Tři lilie?

Telefonicky na tel. čísle 354 208 900(denně 8:00 – 20:00) nebo mailem: trililie@frantiskovylazne.cz.

Při rezervaci uveďte Váš rezervační kód EDENDRED AMB 567.

Zpět na přehled článků