Web kolaz 800x380px_3.jpg

Dopřejte si ty nejlepší sportovní zážitky v létě i v zimě

9. 9. 2022

Nově si můžete pořídit startovné na legendární ČEZ Jizerskou 50, seriál v běžeckém lyžování ČEZ SkiTour nebo běžecký seriál Běhej lesy i s kartou Edenred.

Rádi běháte, ať už hezky po svých nebo na lyžích? Nebo pouze toužíte vyzkoušet nové sportovní dobrodružství? To jste tady zcela správně, protože nyní můžete se svou kartou Edenred pořídit startovné na atraktivní sportovní události: ČEZ Jizerskou 50, ČEZ SkiTour i běžecký seriál Běhej lesy. Jednodušší cesta k pohybu a zážitkům plným emocí už snad ani neexistuje.

TOP sportovní události na dosah ruky

Vyběhněte do přírody a nechte své starosti za hlavou. Ať už zvolíte klasický běh v rámci běžeckého seriálu Běhej lesy nebo raději zvolíte běžecké lyžování na závodech ČEZ SkiTour či rovnou legendární ČEZ Jizerskou 50, rozhodně neuděláte chybu. Nejsnazší cesta ke všem těmto zážitkům je vaše karta Edenred, se kterou pořídíte startovné raz dva.

Zimní dobrodružství? ČEZ Jizerská 50 a seriál ČEZ SkiTour jsou jasná volba!

Každý milovník zimy a především běhu na lyžích by si neměl nechat ujít legendární závod ČEZ Jizerskou 50 nebo alespoň některý ze 7 závodů seriálu ČEZ SkiTour. Jizerskou 50 čeká již 56. ročník a jedná se o tradiční memoriál na počest zesnulých horolezců z expedice Peru 1970. Akce nabídne program plný sportovních zážitků s tratěmi pro všechny kategorie, styly i náročnost. Tradičně již nechybí doprovodný program v podobě kultury a zábavy. Seriál ČEZ SkiTour vás provede nejkrásnějšími českými horami, nechybí zastávka na Šumavě, v Orlických horách, Krušných horách, Jeseníkách nebo Jizerkách. Seriál se nejmenuje „Tour“ pro nic za nic. Podívejte se na to sami! Informace najdete na www.jiz50.cz a na www.ski-tour.cz.

Raději léto? Poznejte krásy české přírody s Běhej lesy.

Raději běháte po svých? Vyzkoušejte nejlepší běžecký seriál roku 2021 Běhej lesy. Máte na výběr z 8 závodů, každý v jiné lokalitě napříč celým Českem. Dáte přednost Lednici, Karlštejnu, Vysočině nebo třeba nočním Boleticím? Závody nabízí unikátní zážitek z běhu v přírodě s rozsáhlým doprovodným programem. Přidejte se do lesní smečky! Více informací najdete na www.behejlesy.cz.

Platnost akce

Od 15. 8. 2022 do 31. 8. 2023

Webové stránky

www.behejlesy.cz

www.jiz50.cz

www.ski-tour.cz

Akceptované způsoby platby

  • Karta – Edenred Card
  • Karta – Edenred Benefits Card
  • Karta – Edenred Card FKSP