Do školy s radostí! Skvělé ceny, žádné starosti a ještě něco navíc. | Články akční nabídky | Edenred

Czech Republic

Do školy s radostí! Skvělé ceny, žádné starosti a ještě něco navíc.

10. 9. 2019

Začíná nový školní rok a s ním i nákupy učebnic, školních potřeb a pomůcek pro vaše děti. Také si každý rok říkáte, že je to spousta peněz z rodinného rozpočtu? Času stráveného v obchodech, abyste sehnali vše, co potřebujete?

S tím je teď konec! Edenred pro vás spolu s knihkupectvím Luxor a společností GrandOptical připravil speciální akci plnou výhod a slev na vše, co vaše děti potřebují do školy.

Sleva až 15 % v knihkupectví Luxor

Nakupte v Luxoru, zaplaťte kartou Edenred Benefits Card nebo papírovými poukázkami Edenred Benefits Multi a Academica a získáte skvělou slevu až 15 %. Učebnice, aktovky a batohy pro větší i menší kluky a holky, penály, propisky či rýsovací potřeby, sešity a také beletrii. To vše v Luxoru.

Udělejte si radost a kupte navíc sobě i dětem hezkou knížku. Na beletrii dostanete slevu 10%.

Vyšetření očí zdarma v GrandOptical

S Edenred Benefits si můžete nechat i vyšetřit zrak. Máte doma středoškoláka nebo vysokoškoláka? Nejste si jisti, zda dobře vidí a nepotřebuje brýle? Nechte mu vyšetřit zrak v oční optice GrandOptical. Nemusíte nic kupovat a platit. Vyšetření je ZCELA ZDARMA! Stačí, když se prokážete platnou kartou Edenred Benefits Card nebo poukázkami Edenred Benefits Multi či Medica.

Potřebujete nové dioptrické brýle a čočky? I pro vás máme skvělou nabídku! Sleva 40%/25% nebo 25%/40% na dioptrické obruby a dioptrické čočky.

Nakupujte se společností Edenred bez starostí!

Akce trvá od 1.9. do 30.9.2019 a vztahuje se pouze na držitele Edenred Benefits Card a Edenred Benefits. Prostřednictvím Edenred Benefits je možné platit za tištěné knihy včetně obrázkových knih pro děti, mimo knih, ve kterých reklama přesahuje 50% plochy. Podrobná pravidla akce najdete zde

Další články

Black Books – Právě teď vybrané knihy se slevou 70 %

Dopřejte si exkluzivní ochutnávkový balíček plný bestsellerů od KetoDiet.

Číst více19. 2. 2021

50% sleva na ochutnávkový balíček KetoDiet

Dopřejte si exkluzivní ochutnávkový balíček plný bestsellerů od KetoDiet.

Číst více29. 1. 2021

10 % sleva na on-line konzultace psychologické poradny Mojra.cz

Psychologická pomoc kdykoliv přes SKype, WhatApp, Viber, po telefonu či emailem.

Číst více20. 10. 2020