Začíná nový školní rok a s ním i nákupy učebnic, školních potřeb a pomůcek pro vaše děti. Také si každý rok říkáte, že je to spousta peněz z rodinného rozpočtu? Času stráveného v obchodech, abyste sehnali vše, co potřebujete?
S tím je teď konec! Edenred pro vás spolu s knihkupectvím Luxor a společností GrandOptical připravil speciální akci plnou výhod a slev na vše, co vaše děti potřebují do školy.
Sleva až 15 % v knihkupectví Luxor
Nakupte v Luxoru, zaplaťte kartou Edenred Benefits Card nebo papírovými poukázkami Edenred Benefits Multi a Academica a získáte skvělou slevu až 15 %. Učebnice, aktovky a batohy pro větší i menší kluky a holky, penály, propisky či rýsovací potřeby, sešity a také beletrii. To vše v Luxoru.
Udělejte si radost a kupte navíc sobě i dětem hezkou knížku. Na beletrii dostanete slevu 10%.
Vyšetření očí zdarma v GrandOptical
S Edenred Benefits si můžete nechat i vyšetřit zrak. Máte doma středoškoláka nebo vysokoškoláka? Nejste si jisti, zda dobře vidí a nepotřebuje brýle? Nechte mu vyšetřit zrak v oční optice GrandOptical. Nemusíte nic kupovat a platit. Vyšetření je ZCELA ZDARMA! Stačí, když se prokážete platnou kartou Edenred Benefits Card nebo poukázkami Edenred Benefits Multi či Medica.
Potřebujete nové dioptrické brýle a čočky? I pro vás máme skvělou nabídku! Sleva 40%/25% nebo 25%/40% na dioptrické obruby a dioptrické čočky.
Nakupujte se společností Edenred bez starostí!
Akce trvá od 1.9. do 30.9.2019 a vztahuje se pouze na držitele Edenred Benefits Card a Edenred Benefits. Prostřednictvím Edenred Benefits je možné platit za tištěné knihy včetně obrázkových knih pro děti, mimo knih, ve kterých reklama přesahuje 50% plochy. Podrobná pravidla akce najdete zde
Psychologická pomoc kdykoliv přes SKype, WhatApp, Viber, po telefonu či emailem.
Sháníte zubního lékaře? Potřebujete někoho pečlivého, kdo by se postaral o Váš úsměv a dovedl Vás zbavit strachu ze zubařů?
Vánoční balíček: Vyberte si z 8 druhů thajských masáží a užijte si navíc ještě zábal.