800x380_Nest_Escape_watermarked

Akční sleva 200 Kč na únikové hry v centru Brna

17. 1. 2023

Využijte akční slevu 200 Kč na únikové hry platnou pouze pro držitele Edenred poukázek nebo karet! Stačí při Vaší rezervaci hry na našich stránkách kód Eden2320 - https://www.nestescape.cz/index.php/cs/2019/05/11/rezervovat/

Naše provozovna se rozkládá na celém rozlehlém patře historického domu a celkem nabízíme 4 oblíbené unikátní únikové hry, přičemž každá z nich nabízí nezapomenutelný zážitek.

ZKÁZA ČERNOBYLU
Noční zkouška nouzových čerpadel nejde zrovna podle plánu. Možná jste ji přece jen měli odložit a počkat na příhodnější podmínky. Teď už je ale pozdě. Začínáte mít nepříjemný pocit, že víte, co bude následovat - exploze reaktoru je nevyhnutelná. Kolik lidí dokážete zachránit a kolik jich zemře? (60 minut)

KONEC SVĚT(L)A
Ze světa mizí poslední zbytky světla a všechno se postupně halí do tmy. Bariéra, která chrání náš svět před světem věčné nicoty povoluje a Temnota sama se vrací na tento svět, aby dokončila, co před tisíci lety začala. (60 minut)

ZTRACENÉ MĚSTO
Prastaré legendy praví, že je daleko v africké džungli skryto ztracené a dávno zapomenuté město. V tomto městě se údajně ukrývá bohatství nevyčíslitelné hodnoty, na jehož hledání si vylámal zuby už nejeden zkušený lovec pokladů. Dokážete prolomit zapeklité šifry, jimiž město vybavili jeho dávní stavitelé, a objevit tajemství Ztraceného města? (60 minut)

TAJEMSTVÍ PAŘÍŽE
Zločin překazil romantickou atmosféru Paříže – obraz nevyčíslitelné umělecké hodnoty byl ukraden! Vplížíte se do místnosti, o níž předpokládáte, že je v ní obraz ukryt. Ale naleznete šifry a hádanky ještě mysterióznější, než je Paříž samotná. Dokážete najít vzácný obraz a utéct s ním do galerie dříve, než se zloděj vrátí? (70 minut)

Jak uplatnit slevu:

Na https://www.nestescape.cz/index.php/cs/2019/05/11/rezervovat/ zadejte kód Eden2320.

Platnost nabídky:

Slevový kód je platný do 31. 8. 2023

Webové stránky:

https://www.nestescape.cz/

Akceptované způsoby platby:

  • Karta – Edenred Card
  • Karta – Edenred BenefitsCard
  • Papírové poukázky – Edenred Multi
  • Papírové poukázky – Edenred Sport a Kultura
  • Papírové poukázky – Edenred Compliments
  • Edenred e-ticket


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.