Zpět na přehled článků

2023-01-17

Akční sleva 200 Kč na únikové hry v centru Brna

Využijte akční slevu 200 Kč na únikové hry platnou pouze pro držitele Edenred poukázek nebo karet! Stačí při Vaší rezervaci hry na našich stránkách kód Eden2320 - https://www.nestescape.cz/index.php/cs/2019/05/11/rezervovat/

Naše provozovna se rozkládá na celém rozlehlém patře historického domu a celkem nabízíme 4 oblíbené unikátní únikové hry, přičemž každá z nich nabízí nezapomenutelný zážitek.

ZKÁZA ČERNOBYLU
Noční zkouška nouzových čerpadel nejde zrovna podle plánu. Možná jste ji přece jen měli odložit a počkat na příhodnější podmínky. Teď už je ale pozdě. Začínáte mít nepříjemný pocit, že víte, co bude následovat - exploze reaktoru je nevyhnutelná. Kolik lidí dokážete zachránit a kolik jich zemře? (60 minut)

KONEC SVĚT(L)A
Ze světa mizí poslední zbytky světla a všechno se postupně halí do tmy. Bariéra, která chrání náš svět před světem věčné nicoty povoluje a Temnota sama se vrací na tento svět, aby dokončila, co před tisíci lety začala. (60 minut)

ZTRACENÉ MĚSTO
Prastaré legendy praví, že je daleko v africké džungli skryto ztracené a dávno zapomenuté město. V tomto městě se údajně ukrývá bohatství nevyčíslitelné hodnoty, na jehož hledání si vylámal zuby už nejeden zkušený lovec pokladů. Dokážete prolomit zapeklité šifry, jimiž město vybavili jeho dávní stavitelé, a objevit tajemství Ztraceného města? (60 minut)

TAJEMSTVÍ PAŘÍŽE
Zločin překazil romantickou atmosféru Paříže – obraz nevyčíslitelné umělecké hodnoty byl ukraden! Vplížíte se do místnosti, o níž předpokládáte, že je v ní obraz ukryt. Ale naleznete šifry a hádanky ještě mysterióznější, než je Paříž samotná. Dokážete najít vzácný obraz a utéct s ním do galerie dříve, než se zloděj vrátí? (70 minut)

Jak uplatnit slevu:

Na https://www.nestescape.cz/index.php/cs/2019/05/11/rezervovat/ zadejte kód Eden2320.

Platnost nabídky:

Slevový kód je platný do 31. 8. 2023

Webové stránky:

https://www.nestescape.cz/

Akceptované způsoby platby:


Nenechte si uniknout aktuální tipy, slevy a nabídky

Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, kde pravidelně aktualizujeme nabídky, slevy, nové partnery a tipy na uplatnění vašich benefitů.


Zpět na přehled článků