Edenred

50% sleva na vstupní prohlídku v moderním dentálním centru na Praze 7

19. 10. 2020

Jsme nové, moderní dentální centrum.

Sháníte zubního lékaře? Potřebujete někoho pečlivého, kdo by se postaral o Váš úsměv a dovedl Vás zbavit strachu ze zubařů?

Všude kolem nás momentálně panují těžké časy, nervozita a stres. Nechtěli bychom, abyste měli stres také z první návštěvy u nás, proto nabízíme novým pacientům slevu 50% na vstupní vyšetření.

Co Vás čeká:

Během této návštěvy je naším úkolem zjistit, co největší množství informací o skutečném stavu Vašeho chrupu. Celá řada kazů nebo zánětů nedělá ze začátku žádné potíže a naším cílem je odhalit všechny včas ještě, než Vám způsobí bolesti.

Z tohoto důvodu budeme zhotovovat: 1x velký panoramatický snímek (OPG) a 2x menší skusové snímky (bite-wing snímky). V případě nutnosti provedeme další menší rentgenové snímky na zuby s ošetřenými kanálky, hlubokými kazy nebo jinými problémy. Součástí celého vyšetření je také fotodokumentace, kterou provedeme buďto zrcadlovým fotoaparátem nebo integrovanou kamerou v mikroskopu.

Na základě vstupního vyšetření Vás seznámíme podrobně se stavem Vašeho chrupu a navrhneme možnosti řešení. Dále pro Vás vypracujeme detailní léčebný plán, jehož součástí bude i finanční plán na celé ošetření. Budete tak dopředu přesně vědět, co a kdy Vás bude u nás čekat a díky tomu si můžeme jednotlivé návštěvy rozplánovat podle Vašich potřeb.

Objednání k jednomu z našich lékařů můžete provést jednoduše telefonicky prostřednictvím naší recepce nebo využít objednání online na naších stránkách www.dcrosmarin.cz

Platnost nabídky:

do 31. 12. 2020

Webové stránky:

www.dcrosmarin.cz

Akceptované způsoby platby:

Karty - Edenred Benefits Card a Edenred Card